sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sezon 2005/2006 dobiegł końca na hiszpańskich boiskach dla piłkarzy Nietoperzy, ale nie oznacza to jednak dla niektórych z nich odpoczynku. Wręcz odwrotnie. Dziewięciu piłkarzy Ches będą się solidnie przygotowywać do zbliżającego się mundialu.

Reprezentacja Hiszpanii w składzie z Albeldą, Canizaresem, Villą i Marcheną rozpocznie przygotowania w poniedziałek 22 maja w miasteczku sportowym Las Rozas (Madryt). Piłkarze powołani przez Aragonesa będą przebywać tam do 29 maja. Później zamieszkają w hotelu Calderona Betera do 2 czerwca. Dopiero po tym czasie Hiszpania ma przyjechać do Niemiec.

Natomiast Portugalia rozpoczęła przygotowania od badań lekarskich, które rozpoczęły się 19 maja, a zakończą się dzisiaj. Potem reprezentacja, w której skład wchodzą piłkarze Valencii (Miguel, Hugo Viana i Caneira) wyjadą do miejscowości Evora, gdzie rozpoczną się normalne treningi. Tam pozostaną do 27 maja. Do ostatniego meczu z Luksemburgiem, który rozegra się 3 czerwca zawodnicy będą odpoczywać Cabo Verde. Natomiast do Niemiec dojadą dzień później.

Aimar i Ayala razem z reprezentacją Argentyny trenują już od 18 maja w miejscowości Ezeiza w tym że kraju. Obaj zawodnicy rozpoczęli przygotowania od badań lekarskich.

Kibice Ches życzą piłkarzom swego ukochanego klubu zapewne udanego startu w piłkarskich mistrzostwach świata i :> ja jako autor powyższego newsa i wierny kibic Ches przyłączam się do tych życzeń. :valencia:

Kategoria: | www.valenciacf.es skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Argentinamen20.05.2006; 11:34
Visca El Valencia :valencia:
Z Aimarem i Ayala i reszta pierwszorzędnych zawodników takich jak Crespo czy Riquelme ,Messi ,Tevez ,Saviola :
ARGENTYNA MISTRZEM ŚWIATA !!!