sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Villa prosi o pomoc Sevillę!

Tapczan, 13.05.2006; 10:27
Nie ma co ukrywać, że Valencia chce zająć drugie miejsce w Primera Division. W tym celu jest niezwłoczna pomoc Sevilli, która ostatnio zdobyła Puchar UEFA. Lecz chyba nikt nie spodziewał się takiej prośby.

Najlepszy strzelec Nietoperzy poprosił o pomoc drużynę z Andaluzji. Widząc poczynania w finale z Middlesbrough wierzy w zwycięstwo Sevilli. Real walczy z Ches o drugą lokatę i tylko zwycięstwo Królewskich na wyjeździe może zagwarantować im sukces. Villa jednak stwierdził, że pomoc może być obustronna.

Sytuacja jest bardzo klarowna. Gdy Nietoperze wygrają z Osasuną i gdy Sevilla zdobędzie punkcik w meczu z Barcą i wygra z Realem to wskoczy na czwartą lokatę w lidze, co daje jej prawo do gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

Czyli jak oświadczył snajper z Estadio Mestalla Sevilla i Valencia powinny współpracować ze sobą. I największą korzyścią dla obu drużyn będzie zwycięstwo w ostatniej kolejce. Poinformował on również, że nie zależy mu na tytule króla strzelców, ale liczy się tylko i przede wszystkim dobro klubu.

Przyznał się tez zawodnik, że bardzo liczy przede wszystkim na umiejętności Palopa, Navasa i Savioli. Nie negował on innych piłkarzy. Będzie bardzo szczęśliwy jak Valencia zajmie drugą lokatę dzięki Sevilli. Powiedział on, że uściśnie dłoń piłkarza, który strzeli zwycięską bramkę dla piłkarzy Andaluzji.

Kategoria: | www.lasprovincias.es skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Artur13.05.2006; 10:53
co tu dużo mówić:

Amunt Valencia y Amunt Sevilla! :>
2. Marzyciel13.05.2006; 12:09
Amunt Sevilla! ;)
3. =>NoRek13.05.2006; 23:38
:valencia: Sevilla:Barca 3:2 !!!!!Jeszzce tylko real rozjebia a VCF wtgra na Osasunie i mamy 2 lokate :valencia:
4. madrid14.05.2006; 20:03
I tak REAL MADRID bedzie mial 2 miejsce! Sami tego chcieliscie... bylo nei przegrywac z Majorka:D a Real jest lepszy! HALA MADRID!!