Alexis piłkarzem Ches wg as.com
22.03.2007; 16:27Klub będzie musiał zapłacić 6 mln euro plus dodatkowo do stołecznego zespołu powędrują Miguel Pallardo i Pablo Hernandez, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Cadiz. Tym samym Valencia znalazła obrońcę, który ma załatać lukę po odejściu po tym sezonie Ayali do Villarreal.
Jednak to prawdopodobnie nie koniec poszukiwań środkowego obrońcy, ponieważ Navarro został zawieszony na 7 miesięcy przez UEFA we wszystkich rozgrywka. Także Carboni będzie zmuszony sprowadzić na Estadio Mestalla jeszcze jednego piłkarza. Na celowniku znaleźli sie zatem tacy piłkarze jak Gabriel Milito, Chivu czy Andrade.
Jednak Alexis nie ma być jedynym wzmocnieniem na nowy sezon. Do zespołu prowadzonego przez Floresa ma dołączyć jeszcze bramkarz. Głośno mówi się tu o niemieckim piłkarzu Timo Hildebrand. Zawodnik zapowiedział, że z końcem sezonu odchodzi z VFB Stuttgart. Także Carboni ma nadzieję na to, ze uda mu się zakontraktować tego niemieckiego bramkarza jako alternatywa dla Canizaresa.
I to jeszcze nie koniec. Bliski podpisania kontraktu z Valencią jest młody pomocnik Ejido, Stephen Sunday zwany przez kibiców Sunny. Nigeryjczyk z paszportem hiszpański, który debiutował w Hiszpanii do lat 19 ma kosztować włodarzy Ches blisko 3 mln euro. Więc zapowiadają się pracowite wakacje dla działaczy Nietoperzy.
KOMENTARZE
AMUNT :valencia: !!!
Tylko po co nam drugi obronca skoro jest albiol, marchena a nawet moretti?
Tak jak mowielem wczesniej , potrzeba nam obronce i kogos na srodek pomocy.
Zadaliscie pytanie czemu villa i moro nie strzelaja bramek - a to dlatego ze nie maja nikogo za swoimi plecami.Albelda i marchena nie potrafia przeciez dobrze rozgrywac badz dogrywac.Zauwazcie ze dopuki gral edu to villa i morientes strzelali mase goli.
Jezeli prawda jest zakontraktowanie Maty to nam tak na prawde nikogo juz nie potrzeba prucz kogos na srodek, bo w przypadku czesteych urazow edu i problemow z miesniami baraji zostaje nam tylko viana.
Wiec reszta kasy powinna isc na kogos dobrego na srodek. Moj typ - diego z werderu.
AMUNT :valencia: !!!
Jesli chodzi o Mate jesli uda sie go sciagnac to mysle ze sprawa napastnikow bylaby rozwiazania.Sa przeciezs jeszcze silva angulo regueiro?. Obrona hmm Alexis chyba wystarczy w parze z Albiolem dadza rade tu zamiast wydawac duzo kasy sciagliby mlodego gracza za mala kase (kiedys mogliby kompanego teraz pewnie hamburg wysoko go ceni) bo w obwodzie sa zawsze Marchena czy Moretti i wrazie czego crack Curro a Navarro wroci jakos na poczatku next sezonu.
I sprawa pomocy tu w tej chwili wyglada to najgorzej. W okienku zrobilbym czystke pozbyc sie viany, regueiro i ... hmm Angulo. Wiem teraz zacznie sie besztanie tyle ze panowie z kazdym kolejnym meczem widze go grajacego coraz gorzej moze to za surowa ocena ale zamiast przerywac akcje rywala przerywa nasze. Jakby myslami miedzy nowym kontraktem a przeprowadzka do Barcy jest w tej chwili i mysle ze jesli Barca sypnie dobra kasa ni bede za nim plakal. Zapater Diego Schweinsteiger(crack) w jego miejsce mile widziani. Niech Baraja wraca do starej dobrej formy... i bedzie looz
A zanim zaczniecie mnie besztac jaki to nasz kapitan wspanialy moja ocena obejmuje ostatnie mecze i jego zaangazowanie nie uwazam ze gra slabo lecz jesli wplynie za niego dobra oferta wartoby sie nad nia zastanowic...
A co do transferów to widze ze zapoaiada sie wiele ciekawych opcji.
PS: To ze bramkarz nie jest bialasem w zaden sposob go nie dyskwalifikuje. Wogóle co to za chore komentarze. Nie chce mi się dalej komentowac takich glupot wiec podam pare nazwisk: Songo'o, Tony Sylva, Itandje, Dida, Campos, Chilavert, Howard. Czy to są słabi bramkarze?
Gdyby istotnie Alexis, Mata i Sunny przeszli do nas, to plus dla Carboniego.
Minus natomiast za jego postępowanie w sprawie podwyższenia kontraktu dla Albeldy. El capitan jest coraz bardziej rozgoryczony swoją sytuacją, głośno popierają go Flores i Villa. Albelda dobrze wie, że Carboni jest przeciwny renegocjacją jego kontraktu, ale miał nadzieję, że Soler go poprze. Tymczasem Soler zwleka, mówi że nie teraz, że dopiero w czerwcu będzie kontynuował negocjacje. Okazuje się równiez, że niechętnie do Albeldy nastawiony jest Galiano - dyrektor generalny klubu. Soler chce zwołać radę gabinetową, aby wyjaśnić casus Albeldy. Uważam, że ewentualne odejście Albeldy byłoby niebezpiecznym precedensem i sygnałem dla innych, że trzeba rozejrzeć się za innym klubem. Sytuacja jest na tyle napięta, że Soler mimo wcześniejszych deklaracji powinien już teraz, po powrocie Albeldy z kadry, podjąć decyzję.
A Navarro z zupełnie innych powodów jest kompletnie załamany i nie pojawił się w klubie.
Dziwi mnie poszukiwanie kolejnego środkowego - "szefa obrony" - typu Chivu, Milito czy Andrade. Po co, skoro mamy Marchenę? Marchena ma zagrać z Danią, a tu niby nie nadaje się do VCF? Bo wróble ćwierkają, że Marchenę trzeba sprzedać, żeby sfinansować zakup innego środkowego.
Zamiast obroną, trzeba zająć się linią pomocy - pozbyć się Viany, Lopeza itd. Bez klasowgo rozgrywającego nie będzie żadnych sukcesów. Wbrew pozorom dużo się teraz dzieje.
po za tym po chuj brac kolejnego goscia na lawke, skoro mamy Butelle?
AMUNT :valencia: !!!
AMUNT :valencia: !!!
Szykuje się naprawde ciekawe letnie okno transferowe dla Valencii:)
:valencia: Amunt!
Obrońca Getafe, Alexis wciąż ma
nadzieję na transfer do Realu Madryt pomimo porozumienia z Valencią.
Młody defensor nie podpisał jeszcze niczego z Los Ches i czeka na reakcje ze strony Realu.
Valencia zaoferowała Getafe 4 miliony funtów plus wypożyczenie Miguela Pallardo i Pablo Hernandeza, na którą prezydent Getafe przystał. Nietoperze chcą podpisać z Alexisem sześcioletni kontrakt. Sam zawodnik cały czas rozważa tą ofertę. :>
« Wsteczskomentuj