sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Albelda, Marchena w środku, Silva i Angulo na skrzydłach oraz Villa i Morientes z przodu - tak może wyglądać linia pomocy i ataku w najbliższych eliminacyjnych spotkaniach reprezentacji Hiszpanii. Aż 6 Valencianistas powołanych do kadry przez selekcjonera - Luisa Aragonesa, dotarło dziś na zgrupowanie do Madrytu, dziś jeszcze odbędzie pierwszy trening.

Hiszpanię czekają spotkania z reprezentacjami Danii oraz Islandii, z których pierwsze zostanie rozegrane w najbliższą sobotę, drugie - w kolejną środę. Hiszpańskiej reprezentacji nie wiedzie się ostatnio najlepiej, więc fani drużyny narodowej zapewne będą liczyli na dwa przekonujące zwycięstwa.

Z liczby powołanych, widać wyraźnie który hiszpański klub jest podstawą narodowej reprezentacji kraju - szczególnie, jeśli chodzi o linię pomocy i ataku, a przecież i defensorzy coraz głośniej pukają do drzwi kadry - reprezentacyjne aspiracje posiadają Raul Albiol oraz - wracający do dobrej formy po długiej przerwie w grze - Asier del Horno. Czy za jakiś czas będziemy świadkami niebywałego wręcz wydarzenia - iż zdecydowana większość piłkarzy jednego tylko klubu stanowić będzie o sile reprezentacji kraju, przekonamy się już niebawem, podczas kolejnych spotkań eliminacyjnych. Póki co, przekonać do takie pomysłu musi się sam sternik reprezentacji - Luis Aragones, od którego to zależy czy del Horno wróci do kadry, a Albiolowi dane będzie w niej zadebiutować.

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. maltuki_Pawełek20.03.2007; 17:55
Nie dziwię się, że bardzo dużo piłkarzy Valencii występuje w I składze reprezentacji Hiszpanii. Valencia posiada bardzo dużo młodych talentów które szkolone mogą przynieść reprezentacji Hiszpanii mistrzostwo świata w 2010r.
:valencia: Amunt Valencia!
2. lasio20.03.2007; 19:47
jasne. fajnie że mamy w składzie dobrych zawodników, którzy mogą przysłużyć się do przyszłych tryumfów Hiszpanii. zawsze jest jednak zagrożenie kontuzją noi przemęczenie. jak tak dalej Aragones będzie naszych powoływał, to w obliczu zawężonej kadry VCF możemy walczyć o 2,3 miejsce. jednak nie traćmy nadziei w naszych...
AMUNT ^V^
3. sergio ramos420.03.2007; 21:22
"Albelda, Marchena w środku, Silva i Angulo na skrzydłach oraz Villa i Morientes z przodu - tak może wyglądać linia pomocy i ataku w najbliższych eliminacyjnych spotkaniach reprezentacji Hiszpanii."- ja bym powiedział, że Marchena nie zagra w środku pomocy, bo Puyol i Sergio Ramos pauzują za kartki, więc myślę, że zagra na stoperze z Juanito.
4. pedro21.03.2007; 09:28
Będą stanowić o sile reprezentacji? Niektórzy z nich raczej o słabości. Te powołania są pochopne i niezrozumiałe, a koncepcję Aragonesa grania blokiem Valencii można potłuc o kant stołu już na dzień dobry. Wszyscy z powołanych, może poza Marcheną, są ostatnio w słabej formie. Rozumiem, że trudno zrezygnować np. z Villi, ale pozostali, nawet Albelda przędą cienko. To przesadne przywiązanie do niektórych nazwisk jest błędem często popełnianym przez wielu trenerów. Oczami wyobraźni widzę już wspaniałe rajdy Angulo na prawej flance. Aragones jest najwyrażniej chory na głowę i jego uprzedzenia/sympatie nie wyjdą nikomu na dobre. Szczególnie Valencii, bo ich reprezentacją specjalnie się nie przejmuję. Nasi wrócą zmęczeni, poobijani, może kontuzjowani i z Espanyolem pewnie będzie podobnie jak z Racingiem. Chwilę później Chelsea.
Nie dla takich eksperymentów! Myślę, że te mecze eliminacyjne Hiszpanii będą pożegnaniem Aragonesa i jego koncepcji. :>