sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Z Racingiem bez Ayali, za to z Silvą

Marcin90, 14.03.2007; 19:43
W spotkaniu z Osasuną Valencia oprócz punktów straciła także Roberto Fabiana Ayalę, który w niedzielę ujrzał piątą żółtą kartkę w tym sezonie. Oznacza to, iż Argentyńczyka czeka mecz przerwy i w nie będzie możliwy jego występ w spotkaniu z Racingiem, które odbędzie się w ten weekend. Do składu powraca natomiast Silva, który nie mógł wystąpić przeciwko drużynie z Pamplony.

Absencja Ayali jest szansą dla Davida Navarro, który najprawdopodobniej będzie partnerem Raula Albiola na środku defensywy. Hiszpan będzie miał szansę zrehabilitować się za bójkę i złamanie nosa Burdisso po meczu z Interem oraz udowodnić, że większy talent niż do boksu ma do futbolu. Quique podczas treningów próbował także wariantów z Morettim na środku, jednak najprawdopodobniej w meczu z Racingiem do gry desygnuje następującą czwórkę: Del Horno, Albiol, Navarro i Miguel.

Powrót Silvy daje trenerowi Los Ches więcej możliwości przy ustawianiu linii pomocy. W środku najprawdopodobniej zagra Marchena z Albeldą, na lewej pomocy właśnie utalentowany wychowanek Nietoperzy, a na prawej flance ktoś z duetu: Angulo- Joaquin. W ataku na pewno zagra Villa. Partnerem El Guaje będzie albo El Moro, jeśli nie będzie narzekał na zdrowie albo Angulo.

Kategoria: | marca.com/ własne skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pitok14.03.2007; 20:04
a Marchena i Navarro nie sa czasami odsunieci od gry ? Marchena, zapomnialem tylko w LM ;] A Navarro ? zaswsze myslalem, ze to wloch, a nie jak jestt napisane hiszpan