sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Forlan i Gabi w przyszłym sezonie w Ches?

Tapczan, 09.05.2006; 17:58
Kończy się już powoli sezon w Hiszpanii. Ale natomiast roszady w klubach dopiero się rozpoczną. Valencia nie zamierza próżnować w tym okresie. Głównymi priorytetami mają być dwaj zawodnicy.

Pierwszym zawodnikiem, który miałby trafić na Mestalla jest Gabriel Fernandez. Gabi, który współpracował razem z Floresem w Getafe znalazł się na celowniku byłego trenera. Ten transfer wydaje się być bardzo realny. Pepe Murcia nie jest aż tak pod wrażeniem piłkarza jak obecny trener Ches. Quique, który mógł już podziwiać wyczyny Hiszpana za czasów pobytu w Getafe, widzi w tym piłkarzu idealne uzupełnienie Albeldy. Sam pomocnik bardzo jest rad ponownie współpracować ze swoim byłym szkoleniowcem. Piłkarz bardzo dobrze się spisał w meczu z Valencią.

Natomiast drugi potencjalny piłkarz, który mógłby zasilić zespół jest Diego Forlan. Z tym jednak wiążą się poważniejsze przeszkody, ponieważ Urugwajczyk był jednym z bohaterów Villarreal w Lidze Mistrzów. Piłkarz jest związany z klubem aż do 2009 roku i klauzura odstępnego wynosi 23 mln euro!

Sztab Villarreal poinformował również, że nie zamierza siadać do rozmów, gdy oferta kupna będzie niższa niż 15 mln, a Juan Soler chce złożyć za zawodnika 12 mln. Więc rozbieżności w kwocie są duże, aczkolwiek wszystko jest możliwe. Sama Valencia nie zamierza jednak składać broni o walkę o snajpera Żółtej Wodzi Podwodnej. Jedną z kart przetargowych może być Carlos Marchena. Villarreal bowiem poszukuje stopera i jest bardzo zainteresowane piłkarzem z Mestalla.

Na liście Floresa pojawiają się oczywiście też inne nazwiska. Bardzo młody i zdolny prawoskrzydłowy pomocnik Sevilli, Jesus Navas, który zachwyca na hiszpańskich boiskach. Często się też wspomina nazwisko Alexisa Ruano.

Jednak kogo ujrzymy na Mestalla przekonamy się w ciągu dwóch miesięcy. Wszyscy kibice Valencii mają nadzieję, że miesięcy bardzo owocnych, które wzmocnią drużynę przed następnym sezonem.

Kategoria: | www.lasprovincias.es skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Artur09.05.2006; 18:23
ciekawe tylko ile Sevilla by chciała za Navasa... :confused:
2. -__-09.05.2006; 19:25
Raczej zbyt wiele :confused:
3. benji09.05.2006; 20:34
Hmmm, z tym Forlanem to sam nie wiem. 12 mln wydaje się być sporą kwotą, a nie wiem, czy Diego jest tyle wart. Za to propozycja Navasa jak najbardziej mi odpowiada, za niego te 12 kawałków bym wyłożył.
4. ser2310.05.2006; 10:51
acha- i to maja byc "wzmocnienia" gwarantujace pomyslny start w LM

spoko...


AMUNT :valencia: !!!
5. Uleslaw10.05.2006; 15:59
Od zarazy, głodu, ognia, wojny i FORLANA w Valenci: ZACHOWAJ NAS PANIE!!!!
6. zachwycony10.05.2006; 23:33
po tym co pokazał Jesus w finale uefa twierdze, ze trzeba go sprowadzic na Mestala