Wypożyczeni — raport

Mateusz Nowacki, 22.01.2018; 18:33

Co słychać u cedidos?

Ostatnia kolejka nie była zbyt pracowita dla wypożyczonych piłkarzy. Na boiskach pojawiło się jedynie trzech zawodników.

Obrońcy

Aderllan Santos (São Paulo FC ) - obrońca nie został wybrany do meczowej osiemnastki, a jego São Paulo FC bezbramkowo zremisowało z Bahią.

Aymen Abdennour (Olympique de Marseille) - Tunezyjczyk przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego Olympique de Marseille pokonało Caen 2:0. W tym sezonie obrońca zagrał jedynie w siedmiu spotkaniach Ligue 1.

João Cancelo (FC Internazionale Milano) - Portugalczyk po raz kolejny wykorzystuje kontuzję swojego kolegi z zespołu - Danilo D\'Ambrosio. João wystąpił w pełnym wymiarze czasowym w meczu przeciwko AS Roma, zostając jednym z najlepszych zawodników spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Pomocnicy

Álvaro Medrán (Deportivo Alavés) - pomocnik przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego Deportivo Alavés zremisowało 2:2 z Leganes.

Eugeni (Cadiz CF) - pomocnik pojawił się w drugiej połowie spotkania z Alcorcón. Nie wpłynął jednak na wynik spotkania. Cadiz przegrało 0:1.

Tropi (Lorca FC) – pomocnik przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego zespół przegrał z Huescą 2:3.

Fábian Orellana (Eibar) - Chilijczyk rozpocznie dzisiejsze spotkanie na ławce rezerwowych. Eibar podejmie u siebie Malagę. Orellana rozegrał do tej pory 63 minuty, podczas których zdobył gola.

Napastnicy

Zakaria Bakkali (Deportivo La Coruña) - Belg obejrzał porażkę 7:1 z Realem Madryt z perspektywy ławki rezerwowych. Skrzydłowy w barwach Deportivo rozegrał do tej pory 503 minuty.

Luis Nani (S.S Lazio) - Portugalski skrzydłowy rozegrał ostatnie piętnaście minut spotkania przeciwko Chievo. W tak krótkim czasie zdążył jednak zaliczyć asystę i zdobyć bramkę, która przypieczętowała zwycięstwo Rzymian 5-1. Nani z powodu kontuzji rozegrał w tym sezonie w jedynie 124 minuty. Mimo małej ilości minut ma na swoim koncie po dwie bramki i asysty.