Wypożyczeni — raport

Mateusz Nowacki, 07.11.2017; 23:53

W ostatnich tygodniu pięciu z dziewięciu wypożyczonych zawodników zagrało w swoich klubach. Tylko dwóch z nich rozegrało pełne 90 minut.

Obrońcy

Aymen Abdennour (Olympique Marsylia) - zawodnik rozegrał pełne spotkanie przeciwko Caen. Mecz zakończył się zwycięstwem marsylczyków 5:0.

Aderlan Santos (São Paulo) – zawodnik wszedł jedynie z ławki w 88. minucie przeciwko Atlético Goianiense. São Paulo wygrało 1:0.

João Cancelo (Inter) – mecz przeciwko Torino, Portugalczyk obejrzał z ławki rezerwowych. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Pomocnicy

Alvaro Medrán (Aláves) – środkowy pomocnik wszedł z ławki w 67. minucie w wygranym meczu przeciwko Espanyolowi 1:0. Zawodnik otrzymał żółtą kartkę.

Eugeni (Lorca) – zawodnik nie znalazł się w osiemnastce meczowej przeciwko Cordobie

Sito (Lorca) - zawodnik nie znalazł się w osiemnastce meczowej przeciwko Cordobie

Tropi (Lorca) - pomocnik rozegrał całe spotkanie przeciwko Cordobie. Mecz zakończył się zwycięstwem Lorca 1:0.

Zakaria Bakkali (Deportivo la Coruña) - Belg został zmieniony w 75. minucie spotkania. Mecz zakończył się porażką 0:1 z Atletico Madryt.

Nani (Lazio) – mecz rzymian przeciwko Udinese nie odbył się z powodu obfitych opadów deszczu. Zaległe spotkanie między obiema ekipami zostanie rozegrane 24 stycznia 2018r.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (9)