„Można grać dobrze i przegrać spotkanie”

Karol Kotlarz, 20.03.2017; 17:12

Pomeczowe wypowiedzi

Piłkarze Valencii wracają do domu na tarczy, po tym jak przegrali 2:4 z Barceloną na Camp Nou. Co po meczu mieli do powiedzenia Voro i jego podopieczni?

Voro:

Wyrzucenie z boiska Mangali było kluczowym momentem spotkania. Walczyliśmy z Barceloną o posiadanie piłki, a to bardzo trudne. Wiedzieliśmy, że dzięki temu stworzymy sobie szanse. Wyjeżdżamy smutni, ponieważ włożyliśmy wiele wysiłku w grę. Ważną rzeczą jest to, że rywal był nieskuteczny i musiał stworzyć wiele okazji by wygrać. Po opuszczeniu boiska przez Mangalę kontynuowaliśmy grę tym samym systemem, próbując zdobyć bramkę po kontrze. Zespół zawsze szuka sposobu by walczyć. Można grać dobrze i przegrać spotkanie. Skupiamy się teraz na następnym spotkaniu, do zdobycia są trzy ważne punkty.

José Gayà:

Nie można powiedzieć nic złego o grze zespołu. Czerwona kartka odcisnęła piętno na zespole. Mieliśmy sporo sytuacji. To bolesna porażka, chcieliśmy wywieźć stąd punkty, zespół próbował. To co musimy zrobić , to dać z siebie wszystko w kolejnym spotkaniu. Przed nami długa droga, zamierzamy iść do przodu tak czy inaczej.

Carlos Soler:

Póki graliśmy jedenastu na jedenastu rywalizowaliśmy bardzo dobrze, nawet mając jednego zawodnika mniej byliśmy w stanie wyrównać stan meczu. W drugiej połowie Barcelona zdobyła bramkę na 3:2 bardzo szybko, jednak mieliśmy swoje szanse, jak choćby miał ją Munir przed tym, jak Barcelona zdobyła czwartą bramkę. Graliśmy blisko rywala i kiedy odzyskiwaliśmy piłkę, przeciwnicy mieli problemy; szkoda, że nie udało się to po przerwie. W drugiej połowie gol na 3:2 został zdobyty szybko i nie udało się nam odpowiedzieć golem.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)