Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 20.12.2016; 15:21

Wszyscy piłkarzy Valencii wypożyczeni do innych klubów pojawili się na boisku w listopadowych spotkaniach. Bramki dla swoich tymczasowych zespołów zdobywali Piatti, Negredo i Robert. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Bramkarze

Yoel Rodriguez (Eibar) — jedno spotkanie Hiszpana w listopadzie, przeciwko Gijón w 1/16 Pucharzu Króla. Yoel nie zachował w tym spotkaniu czystego konta, będąc pokonanym przez Vigueirę. W pozostałych listopadowych meczach ligowych Hiszpan pełnił rolę rezerwowego.

Obrońcy

Rúben Vezo (Granada) — dwa mecze Portugalczyka w ubiegłym miesiącu. Stoper rozegrał 90 minut w spotkaniach z Deportivo (1:1) oraz Celtą Vigo (1:3). Mecz z Valencią Vezo opuścił na mocy umowy między klubami.

Pomocnicy

Pablo Piatti (Espanyol) — wysoka forma Argentyńczyka w listopadzie. Piatti rozegrał trzy spotkania ligowe. Najpierw przebywał przez 63 minuty w meczu z Athletikiem, następnie rozegrał pełne spotkanie z Alaves, w którym zanotował asystę przy zwycięskim golu Moreno. Ostatni mecz w listopadzie to popis skrzydłowego — w meczu z Leganés Piatti pokonał bramkarza rywali dwukrotnie i asystował przy trafieniu Moreno.

Bramki i asysta Piattiego w spotkaniu z Leganés:

Nando García (Real Oviedo) — w ubiegłym miesiącu Hiszpan pojawiał się murawie w dwóch spotkaniach, za każdym razem wchodząc z ławki rezerwowych. Nando rozegrał 13 minut meczu z Levante (2:0) oraz 45 minut w spotkaniu z Alcorcón, przegranego 1:5. W drugim z tych meczów otrzymał żółtą kartkę.

Tropi (Alcorcón) — zaledwie kilka minut na boisku przebywał młody pomocnik w listopadowych spotkaniach ligowych. Tropi pojawił się w 88. minucie meczu z Realem Oviedo (5:1). Trener Alcorcón dał mu za to szansę wykazania się w spotkaniu 1/16 Pucharu Króla przeciwko Espanyolowi. Tropi rozegrał pełny mecz przeciwko drużynie z Barcelony, lecz nie zdołał wpłynąć istotnie na wynik meczu (1:1).

Robert Ibáñez (Leganés) — skrzydłowy rozegrał tylko jedno spotkanie w ubiegłym miesiącu, z Osasuną, lecz popisał się w nim dwoma trafieniami, które zapewniły wygraną jego tymczasowej drużynie. W tym samym spotkaniu Robert doznał poważnej kontuzji kolana (uraz więzadeł krzyżowych), która najprawdopodobniej wyklucza go z gry do końca sezonu.

Bramki Roberta w meczu z Osasuną:

Napastnicy

Álvaro Negredo (Middlesbrough) — trzy pełne spotkania na koncie Hiszpana w poprzednim miesiącu. Negredo zagrał w meczach z Manchesterem City (1:1), Chelsea (0:1) i Leicester (2:2). W tym ostatnim wypożyczony z Valencii napastnik zdobył obie bramki dla swojej drużyny.

Skrót meczu z Leicester:

Vinícius Araújo (Recife) — jedno spotkanie rozegrał Brazylijczyk w listopadzie. Araújo pojawił się w drugiej połowie meczu Americą MG, lecz nie zdołał wpłynąć na wynik spotkania (2:2). Na koncie Brazylijczyka znalazła się jedynie żółta kartka.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)