Getafe vs. Valencia — składy

Marcin Śliwnicki, 24.04.2016; 18:08

Bez niespodzianek

Wydaje się, że Pako Ayestaran wykrystalizował sobie wyjściową „jedenastkę”, gdyż od kilku spotkań nie zachodzą w niej większe zmiany. Dziś również nie uświadczymy w niej niespodzianek. Początek o 18:15.

Getafe: Guaita, Damián, Vergini, Vigaray, Miguel Ángel, Lacen, Moi G, Pedro León, Medrán, Sarabia, Álvaro Vázquez.

Valencia: Alves, Barragán, Mustafi, Abdennour, Siqueira, Javi Fuego, Parejo, Enzo, Rodrigo, André Gomes, Alcácer.

Przypominamy o tegorocznej edycji Forumowego Typera. Nagrody funduje sklep piłkarski ISS-sport oferujący oficjalne koszulki piłkarskie VCF.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego kanału IRC!, strony Lajfy.com, gdzie w trakcie meczu trwać będzie relacja tekstowa oraz strony sporticos.com, która prezentuje statystyki związane z meczami piłkarskimi.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (1)