Przygotowania na mecz z Bilbao

Zibi, 30.11.2007; 20:44
Ekipa 'Nietoperzy' zrealizowała dziś zajęcia treningowe, przygotowujące na niedzielne spotkanie z Athletic Bilbao, które ostatecznie zakończy zmagania w 14 kolejce hiszpańskiej ligi.

Zaplanowana na godzinę 10:00 sesja treningowa zakładała przedostatnie przygotowania do niedzielnej potyczki z Bilbao. Zawodnicy rozgrywający spotkanie z Schalke od pierwszej minuty i ci, którzy nie rozegrali tego meczu w pełnym wymiarze czasowym regenerowali siły. Reszta zaś wykonywała szereg przeróżnych ćwiczeń z piłką u stopy. Pod koniec treningu, Koeman odbył z piłkarzami krótką pogawędkę na temat meczu z Athletic.

Udziału w dzisiejszej sesji treningowej nie wziął Angulo, a indywidualny tok pracy pod okiem fizjoterapeuty zrealizował Ruben Baraja.

Fotografie:

1, 2, 3, 4, 5

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (6)

1. Tomi01.12.2007; 09:19
TomiMam nadzieje ze nikt kontuzji sie nie nabawil na tym treninu no i ze wygramy 'Powodzenia'
2. wk01.12.2007; 10:03
wkNo trzeba wygrać z Bilbao. Tylko 3 pkt. się liczą.
AMUNT VCF!!!
3. benji01.12.2007; 13:09
benjiJest spora szansa na to, że rywale (Barca, Real) stracą punkty w konfrontacji z solidnymi przeciwnikami. Należy więc dać z siebie wszystko by zdobyć komplet punktów.
4. Angelo_sqn_01.12.2007; 13:37
Angelo_sqn_jakie nastroje macie przed meczem z Bilbao??
ja jestem sceptycznie nastawiony przed meczem , obstawiam remis bo ostatnio potrafili oddac tylko 2 celne strzaly na bramke.jak ogladalem skorty na TVP po meczu w LM to bylem niezwykle zaciekawiony jak sobie Vcf poradzila a tu taki troche walek, liczylem na Wielki powrot w Wielkim stylu , badz co badz ale Koeman niezle wprowadzil swoja wizje gry na Mestalla ;p heh ja na jego miejscu powstrzymalbym sie od takich komenatrzy , niech robi swoja robote jak najlepiej umie a na slawe i pieniadze przyjdzie jeszcze czas :D
5. Timon01.12.2007; 13:46
TimonNom masz troche racji aczkolwiek nie do końca bo Valencia musi sie dopiero dotrzeć. a propo ja też oglądałem te skróty i sie wcale nie naogladałem bo skrót naszego meczu zaczęto bodaj od 75 minuty no sory bardzo. To co nic sie nie działo wcześniej?? i sie znowu na tvp zawiodłem, ale mniejsza o to. Moim zdaniem wygramy z Bilbao. AMUNT
6. Joaquin01.12.2007; 19:20