Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 08.01.2016; 12:38

Trzech z pięciu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Bramkarze

Yoel Rodriguez (Rayo Vallecano) — dwa spotkania Hiszpana w ubiegłym tygodniu. Najpierw bronił on dostępu do bramki Rayo w meczu z Atlético. Yoel wpuścił dwa gole, otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie, a spotkanie zakończyło się porażką jego zespołu 0:2. Drugi mecz Hiszpan rozegrał z Realem Sociedad. Ponownie Yoel musiał dwukrotnie wyciągać piłkę z siatki, jednak tym razem jego koledzy zdołali zdobyć dwie bramki.

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — klub Hiszpana rozegrał w minionym tygodniu dwa spotkania, jednak Salva ani razu nie pojawił się na boisku. Obrońca nie zmieścił się do kadry na mecz z Las Palmas, a spotkanie z Sevillą obserwował z perspektywy ławki rezerwowych.

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — dwa niepełne mecze na koncie Argentyńczyka. W zakończonym bezbramkowym remisem spotkaniu z Getafe Fede przebywał 82 minuty na placu gry. Na jego koncie znalazła się żółta kartka. W meczu z Villarreal, przegranym przez Deportivo 1:2 Argentyńczyk zagrał przez 77 minut. Szczególnie w tym drugim spotkaniu Fede pokazał się z dobrej strony, oddając kilka groźnych strzałów na bramkę rywala.

Robert Ibáñez (Granada) — skrzydłowy pojawił się w 76. minucie spotkania z Las Palmas, przegranego przez Granadę 1:4. Hiszpan otrzymał żółtą kartkę w tym meczu. Starcie z Sevillą (2:1) Robert przesiedział na ławce rezerwowych.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Cruzeiro) — Brazylijczyk spędził całe spotkanie z Joinville (3:0) na ławce rezerwowych.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (0)