Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 06.11.2015; 20:04

Co słychać u cedidos?

Dwóch z czterech piłkarzy Valencii wypożyczonych do innych zespołów pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Po długiej przerwie na boisko wrócił Salva Ruiz. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — Hiszpan pojawił się na murawie w 72. minucie spotkania z Espanyolem zmieniając Biraghiego, który doznał urazu. Był to dopiero drugi występ obrońcy w tym sezonie.

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — 90 minut Argentyńczyka w spotkaniu z Atlético Madryt, zakończonym podziałem punktów (1:1). Fede oddał kilka strzałów na bramkę przeciwnika, jednak nie znalazł drogi do siatki. W ostatnich minutach meczu Cartabia ujrzał żółtą kartkę za przytrzymywanie rywala.

Robert Ibáñez (Granada) — spotkanie z Espanyolem (1:1) Hiszpan obserwował z perspektywy ławki rezerwowych.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Cruzeiro) — Brazylijczyk znalazł się poza składem Cruzeiro w meczu z Avai. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)