Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 02.09.2014; 13:04

Co słychać u cedidos?

W zakończonym okienku transferowym Valencia wypożyczyła do innych zespołów pięciu zawodników. W ubiegły weekend na plac gry wybiegli wszyscy z nich. Na uwagę zasługuje bramka zdobyta przez Fede Cartabię. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — Hiszpan rozegrał 90 minut w spotkaniu z FC Barceloną, przegranym przez Submarino Amarillo 0:1. Defensor był jednym z lepszych aktorów niedzielnego meczu, lecz nie popisał się przy straconej bramce. Ruiz zastawił nieudaną pułapkę ofsajdową, a następnie pozwolił Messiemu na dogranie piłki w kierunku zdobywcy bramki, Sandro.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — Meksykanin zadebiutował w miniony weekend w barwach holenderskiego zespołu meczem z Vitesse Arnhem. Guardado wystąpił na pozycji środkowego pomocnika. Andrés przebywał na placu gry 75 minut i otrzymał żółtą kartkę.

Fede Cartabia (Córdoba) — pierwszy mecz w podstawowej jedenastce Córdoby Fede uczcił zdobytą bramką w 60. minucie starcia z Celtą Vigo. Argentyńczyk, który rozegrał pełne 90 minut, był wyróżniającą się postacią spotkania.

Zobacz bramkę Fede (około 3:15):

Míchel Herrero (Getafe) — 90 minut Hiszpana w piątkowym spotkaniu z Almerią, zakończonego wygraną Getafe 1:0. Dla pomocnika był to debiut w nowych barwach przed własną publicznością.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — mecz z Lokeren Brazylijczyk rozpoczął na ławce rezerwowych, lecz w 70. minucie spotkania otrzymał szansę pokazania się na boisku, zmieniając De Camargo. Mecz zakończył się podziałem punktów (1:1).

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (5)