Wypożyczeni – raport

Karol Kotlarz, 21.04.2014; 17:33

Pięciu spośród ośmiu piłkarzy Valencii wypożyczonych do innych klubów wybiegło na murawę w poprzednim tygodniu. Na szczególną uwagę zasłużył Éver Banega, wyróżniający się w barwach Newell’s. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Adil Rami (AC Milan) – Francuz rozegrał 90 minut i otrzymał żółty kartonik w wygranym 3:0 przez Milan spotkaniu z Livorno. Przyszłość francuskiego obrońcy w klubie z Mediolanu stoi jednak pod znakiem zapytania, bowiem włodarze Milanu nie chcą płacić obecnej kwoty zapisanej w umowie wypożyczenia. O pozyskanie Ramiego walczyć ma także Manchester United.

Czytaj również: Rami trafi na Wyspy?

Aly Cissokho (Liverpool FC) – Francuz obserwował całe spotkanie z Norwich z perspektywy ławki rezerwowych. Koledzy Aly’ego pokonali rywala 3:2.

Andrés Guardado (Bayer Leverkusen) – z powodu kontuzji ścięgna Meksykanin nie znalazł się w kadrze Bayeru na mecz z Norymbergą. Spotkanie zakończyło się wysoką (4:1) wygraną Aptekarzy. Przewiduje się, że Andrés powróci do pełni zdrowia na mecz z Borussią Dortmund.

Pomocnicy

Éver Banega (Newell’s Old Boys) – Argentyńczyk wybiegł na murawę w podstawowym składzie Newell’s, które zremisowało bezbramkowo z San Lorenzo. Banega rozegrał całe spotkanie, otrzymał żółtą kartkę i z 88% skutecznością podań był jednym z wyróżniających się graczy na boisku.

Jonathan Viera (Rayo Vallecano) – z powodu urazu ścięgna w lewej nodze Viera opuścił niedzielne spotkanie z Betisem, wygrane przez Rayo 3:1.

Carles Gil (Elche CF) – młody pomocnik wyszedł w podstawowym składzie Elche w meczu przeciwko Atlético Madryt, zakończonego porażką 0:2. Gil rozegrał 70 minut w piątkowym spotkaniu, po czym został zmieniony przez Aaróna Ñígueza.

Napastnicy

Dorlan Pabón (Sao Paulo) – Kolumbijczyk wszedł na boisko w 76. minucie spotkania ligowego z Botafogo, wygranego przez Sao Paulo 3:0.

Hélder Postiga (Lazio Rzym) – Portugalczyk rozegrał 19 minut w meczu przeciwko Torino. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów (3:3).

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva.com | własne skomentuj Skomentuj (2)