Juan Antonio Pizzi ogłosił listę powołanych na rewanżowe spotkanie z FC Basel. Wiadomością numer jeden jest powrót Ricardo Costy, którego kontuzja trwała ponad miesiąc. Po lekkich urazach powołanie otrzymali również Antonio Barragan oraz Jonas Gonçalves.

Obrońcy: Pereira, Barragán, Mathieu, Ricardo, Bernat, Gayà

Pomocnicy: Fuego, Oriol, Míchel, Parejo, Keita, Fede, Piatti, Feghouli

Napastnicy:: Vargas, Jonas, Paco

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (4)

1. Vicente7309.04.2014; 17:38
Vicente73Mathieu tylko jeden mecz dostał za "liście"??? To świetnie, bo w tej sytuacji defensywę mamy niemal w najmocniejszym składzie. Niemal, bo brakuje Alvesa w bramce.

Najgorsze jest to, że nie mamy co z atakiem zrobić. Wszyscy ostatnio zawodzą... Jonas, Vargas, Paco...
2. Vicente7309.04.2014; 17:40
Vicente73Ło Matko... Przecież to powołania na Basel, a nie na ligę... Więc Mathieu grać może...

Koniec pracy, zamykać kompa i do domu, Panie Vicente73, bo bredzisz Pan!!! :))))
3. Trivium09.04.2014; 18:53
TriviumPanie Vicente tu Szef, musi Pan zostac jeszcze na nocke!

Nie wiem co ze mna jest, ale ja jeszcze mam wiare ze to wygramy! az tak glupio zakochany jestem w tym klubie ??
4. Vicente7309.04.2014; 23:26
Vicente73Tak, jasne... Padłbym na twarz rano i przespał piękne widowisko jutro na Mestalla oraz valenciańską remontadę 5-0.
:)
Plan jest prosty: minimum 1-0 do przerwy, pressing od początku drugiej połowy i - przy braku dalszych goli do 70 minuty - oblężenie bramki szwajcarów. Tylko czy mamy na to zawodników???