Wypożyczeni – raport

Karol Kotlarz, 24.02.2014; 15:29

Pięciu z ośmiu zawodników wypożyczonych przez Valencię innym klubom wybiegło na murawę w miniony weekend. Dobre występy odnotowali Viera i Banega, zaś Rami wpisał się na listę strzelców. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Adil Rami (AC Milan) – francuski stoper rozegrał całe spotkanie z Sampdorią Genua (2:0), zdobywając bramkę na 2:0 strzałem głową w 58. minucie. To już drugi gol defensora w barwach drużyny z Mediolanu.

Zobacz gol Ramiego:

Aly Cissokho (Liverpool FC) – Francuz spędził cały sobotni mecz ze Swansea na ławce rezerwowych. The Reds wygrali z Łabędziami 4:3.

Andres Guardado (Bayer Leverkusen) – po wtorkowym występie w Lidze Mistrzów, Meksykanin nie powąchał murawy w rozgrywkach ligowych, a jego drużyna przegrała na wyjeździe z Wolfsburgiem 1:3. W tym spotkaniu na lewej stronie defensywy Andresa zastąpił Sebastian Boenisch.

Pomocnicy

Éver Banega (Newell’s Old Boys) – zagrał 74. minuty w spotkaniu ligowym przeciwko Atlético Rafaela, wygranym przez Newell’s 4:1. Argentyńczyk był jednym z kluczowych zawodników swojej drużyny, pewnie rozgrywając piłkę i inicjując akcję, po której padł pierwszy gol.

Jonathan Viera (Rayo Vallecano) – kluczowy gracz Franjirrojos w niedzielnym starciu z Sevillą przegranym 0:1. Viera starał się na wszystkie sposoby pokonać Beto, lecz portugalski bramkarz był górą w tym pojedynku.

Carles Gil (Elche CF) – młody pomocnik rozegrał 78 minut w przegranym 0:3 wyjazdowym starciu z Realem Madryt. Gil wrócił do pierwszego składu po przebytej kontuzji.

Napastnicy

Dorlan Pabón (Sao Paulo) – Kolumbijczyk zagrał całe spotkanie z Santosem, grając w ataku w parze z Luisem Fabiano. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Hélder Postiga (Lazio Rzym) – Portugalczyk leczy kontuzję łydki, która nie pozwoliła mu na występ w niedzielnym spotkaniu z Sassuolo, wygranym przez Lazio 3:2.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva.com | własne skomentuj Skomentuj (7)