Kilka słów od trenera Nietoperzy

Po nieoczekiwanym, lecz zasłużonym zwycięstwie nad Barceloną głos zabrał opiekun Valencii Juan Antonio Pizzi. Podczas pomeczowej konferencji prasowej argentyński szkoleniowiec pogratulował zwycięstwa swoim podopiecznym i dokonał oceny zakończonego spotkania.

To bardzo ważne i potrzebne zwycięstwo. Wygrana z kandydatem do mistrzowskiego tytułu na jego stadionie daje nam dodatkową pewność siebie. Zauważyłem, że mieliśmy zbyt wiele respektu dla rywala w pierwszej połowie. Zdecydowałem się zmienić kilka rzeczy podczas przerwy i w drugiej części przystąpiliśmy do walki. Druga część spotkania okazała się kluczowa, zagraliśmy w niej z większą agresywnością niż w pierwszej połowie. Kiedy mówię, że chcemy wygrywać mecze, mam na myśli wszystkie mecze. Wciąż brakuje nam sporo czasu i pracy, bowiem nie można osiągnąć pewnej tożsamości w zaledwie 10 spotkaniach. Przed nami wiele pracy. Motywacja jest niezbędna w każdym działaniu. To jest nasze zadanie, musimy codziennie pracować i doskonalić naszą grę.

Kategoria: Wywiady | Twitter | Las Provincias skomentuj Skomentuj (16)

1. Darlene01.02.2014; 19:53
DarleneByć może ten trener zrobi z Paco ludzi i przestaniemy go porównywać do Aarona Nigueza. Jakby mi ktoś przed sezonem powiedział, że wygramy na Camp Nou po bramkach Piattiego, Parejo i Paco... oraz z Barraganem i Bernatem na bokach obrony ;)
2. LimaK01.02.2014; 20:00
Dziękujemy trenerze!

Mam nadzieję, że Pizzi wyciągnie Valencię z bagna i na Mestalla wrócą piękne czasy :)

Niech klub trafi w dobre ręce. W ręce kogoś kto nie tylko spłaci dług ale również zadba o dobro i rozwój zespołu :)

3. pedro901.02.2014; 20:39
To był w dużym stopniu mecz wykluczonych - Piattiego, Paco, Feghou, Barragana. Parejo też przeżywał trudne chwile, szczególnie za Emerego.
4. LukasZ_NS01.02.2014; 23:13
LukasZ_NSJakby mi ktoś powiedział, że z Barceloną Piatti strzeli z główki to bym go pewnie wyśmiał ;P

5. baraja01.02.2014; 23:49
barajaPo tych ostatnich zawirowaniach i ogólnie słabym sezonie taka niespodzianka, wręcz sensacja! Gdybym przed meczem postawił na Valencie to bym się nieźle obłowił, takie były kursy, he he. Po takim wyniku chyba ze sprzedażą klubu w dobre ręce nie będzie problemu. Amunt Los Ches!
6. lisovski02.02.2014; 00:44
lisovskiNie chcę się pastwić .. ale Vicente73 Paco kolejna bramka więc mały kamyczek miedzy oczy prosto w twój ogródek a to że wygrana bez genialnego Banegi nad Barcą to se pozwolę....ZNAFFFCA!!!!
7. LukasZ_NS02.02.2014; 00:58
LukasZ_NSCo więcej wygrana z Fuego w pomocy !
8. Mati02.02.2014; 07:52
Szczerze podszedlem do tego meczu z nastawieniem na skromne 2:0. Byłem pewny, że b będą bramki. Szybko stracilismy pierwsza i to co dzialo się w pierwszej połowie nie napawało optyzmizmem. Bramka Daniela zmieniła wszystko. Dobrze skonstruowana akcja i poszlo! Brawa dla chłopaków za walke i zdeterminowanie. Więc ten skład wcale słaby nie jest skoro ogrywamy lidera w jego twierdzy! Wielkie brawa dla Pizziego za to co zrobił z chłopakami w szatni. Odmienił zespół. Ma facet jaja skoro zmotywował ich do ogrania wielkiej Barcy. Do tego ten karny... wczoraj nawet sędzia był słabszy niż Valencia! I tak trzymać. Mam nadzieje, że to zwycięstwo na Camp Nou da Nietoperzom kopa i wkońcu będiemy mogli oglądać zespół o jakim wszyscy głęboko marzymy!

Piękne wczorajsze popołudnie!
9. Vampiro02.02.2014; 09:57
VampiroJestem mega szczęśliwy. Teraz nie pozostało nic innego tylko czekać na komentarz Joxera w którym to z niezbitymi dowodami, udowodni że nie wygraliśmy tylko nam się tak wydawało :p
10. ruben12302.02.2014; 10:05
Dalej nie moge uwierzyć w to co sie stało :)

Pizzi już zrobił to co nie udało się żadnemu innemu trenerowi od 10 lat !
11. Darlene02.02.2014; 12:42
DarleneNajlepsze jest to, że nie wygraliśmy z nimi po taktyce 1:0 i autobus. Wygraliśmy z mistrzem Hiszpanii grając w piłkę i pakując im 3 gole na własnym stadionie. Skoro Pizzi potrafił w przerwie tak odmienić zespół, to być może mamy wreszcie trenera na długie lata. Teraz ważna będzie regularność. Wczoraj graliśmy z pierwszym zespołem tabeli, za tydzień gramy z ostatnim i mobilizacja musi być taka sama.
12. elcomendante02.02.2014; 13:56
"Zauważyłem, że mieliśmy zbyt wiele respektu dla rywala w pierwszej połowie. Zdecydowałem się zmienić kilka rzeczy podczas przerwy i w drugiej części przystąpiliśmy do walki."

Wreszcie trener, który potrafi wstrząsnąć grajkami w szatni a jednocześnie dokonać sensownych zmian w taktyce gry. W pierwszej połowie każdy kto widział mecz, widział to co Pizzi. Świetnie, że Pizzi potrafi to, co widzi przełożyć na rozwiązania na boisku.
13. LukasZ_NS02.02.2014; 21:00
LukasZ_NSHahaha tak wychwalacie tego trenera po jednym meczu?
A tych 6 wcześniejszych z których tylko 1 ! wygrał to już nie pamiętacie?

Skoro ma jaja i potrafi wstrząsnąć graczami w przerwie, to czemu w poprzednich meczach mu się tego nie udawało ?
14. KilyVCF02.02.2014; 21:44
KilyVCFCiężko mi dojść do siebie po tym meczu
bo jestem abstynentem.
Pan z mojego avatara dał mi więcej radości niż oczekiwałem w pierwszym pojedynku vs Barca.
jak sobie przypomnę ile razy Gwarant podchodził do Barcy i nigdy się nie udało..
15. Joxer03.02.2014; 01:08
JoxerVampiro

Przepraszam ze spytam ale co ja mam do waszej wygranej z Barca??? I po co ta wycieczka osobista??? Sorki bo nie rozumiem za bardzo...

Odstaw dragi tudziez inne uzywki bo cos Ci sie miesza...nie umiesz sie cieszyc bez osobistych podtekstow???
16. kOst03.02.2014; 14:02
kOstFaktycznie, brzydka prowokacja, szczególnie w tak pięknym dniu, a tak swoją drogą to mógłby ktoś czasem użyć jakiegoś sensownego uzasadnienia, zamiast pisać: "Zmień dilera, zmień leki, odstaw leki itp." bo to żałosne ;x

Mam nadzieję, że nie skończy się jak z Valverde i naszymi piłkarzami, jako przystanek w Europie i wrota do piłkarskiego raju. PS. wczoraj byłem na niedzielnym obiedzie w restauracji i spotkalem znajomego kibica FCB, widziałem ten smutek, jak na twarzach Xaviego i Pique : ]