OFICJALNIE: Lozano w Valencii

Piotr Świca, 13.08.2011; 15:08

Sezonowe wypożyczenie

Valencia oraz Deportivo Olimpia osiągnęły porozumienie w sprawie wypożyczenia 18-letniego Anthony'ego Lozano. Snajper został natychmiast wypożyczony do drugoligowego Alcoyano, gdzie ma szlifować swoje umiejętności. Jeżeli zarząd Valencii zdecydowałby się na transfer definitywny, będzie to kosztowało klub 100 tys. €.

Zawodnik Deportivo Olimpia już rok temu był bardzo bliski podpisania kontraktu z Tottenhamem, jednak do finalizacji transferu zabrakło zgody władz ligi. Po fiasku rozmów napastnik pozostał w Hondurasie, jednak Europa nadal o nim pamiętała.

Utalentowany zawodnik zdobył niedawno Mistrzostwo Świata w kategorii U-17, wyrabiając sobie jednocześnie renomę piłkarza niezwykle skutecznego. W ostatnią środę Lozano miał okazję zadebiutować w dorosłej kadrze narodowej, gdzie wybiegł na ostatnie 20 minut wygranego 2-0 meczu z Wenezuelą.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)