Paco Alcácer strzelił gola dla reprezentacji U-19

Zdzisław Lewicki, 22.07.2011; 01:39

Dobry początek mistrzostw

Na rozpoczęcie mistrzostw kontynentu hiszpańscy młodzieżowcy ograli Belgów 4:1. W drugiej połowie na boisku zameldował się młody Paco Alcácer, który kwadrans po wejściu wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Spotkanie rozgrywano po raz drugi, bowiem dzień wcześniej - ze względu na złe warunki pogodowe - organizatorzy musieli odesłać zawodników do szatni.

Hiszpanie prowadzili po pierwszej połowie dzięki trafieniu Pablo Sarabii z rzutu karnego. Rywale wyrównali tuż po przerwie, ale rezerwowy Paco Alcácer strzelił gola na 2:1. W końcówce meczu bramkę zdobyli jeszcze Juan Muñiz oraz Álvaro Morata.

W innym spotkaniu grupy B Serbia pokonała Turcję 2:0. Hiszpanie zmierzą się z Serbami w najbliższą sobotę, 23 lipca. Początek meczu o godzinie 20:00.

Hiszpania: Edgar Badía; Sergi Gómez, Ignasi Miquel, Jon Aurtenetxe, Albert Blázquez (Daniel Carvajal, m.64); Rubén Pardo, Alex Fernández, Pablo Sarabia, Juanmi Jiménez (Paco Alcácer, m.50); Gerard Deulofeu (Juan Muñiz, m.61) i Álvaro Morata.

Belgia: Koen Casteels; Pierre-Yves Ngawa, Dino Arslanagic (Thomas Kaminski, m.14), Laurens De Bock, Jannes Vansteenkiste; Tom Pietermaat, Jore Trompet, Hannes Van der Bruggen, Florent Cuvelier; Maxime Lestienne (Igor Vetokele, m.77) i Thorgan Hazard (Alessandro Cerigioni, m.66).

Gole: VCF Video

Kategoria: Reprezentacje | RFEF skomentuj Skomentuj (3)