Valencia vs Real Sociedad - składy

Zdzisław Lewicki, 07.05.2011; 17:36

Jednak zmiany

Za nieco ponad dwadzieścia minut początek spotkania z Realem Sociedad. Znamy już składy obu drużyn. W porównaniu z ubiegłym tygodniem, Dealbert zastąpił Stankevičiusa, a Banega Mehmeta Topala.

Valencia: Guaita; Miguel, Dealbert, Ricardo Costa, Mathieu; Joaquín, Albelda, Banega, Mata; Jonas i Soldado.

Real Sociedad: Bravo; Martínez, Mikel González, Demidov, Estrada; Markel Bergara, Aranburu; Xabi Prieto, Zurutuza, Griezmann; Tamudo.

Wszystkich fanów zapraszamy na nasz kanał IRC, dostępny przez bramkę www, a także za pośrednictwem klientów. Sieć: Quakenet, kanał: #Valencia_CF. Na naszym forum znajdują się poradniki do skonfigurowania klientów IRCa.

Kategoria: Mecze | Superdeporte skomentuj Skomentuj (41)

1. maciek07.05.2011; 17:42
maciekDealbert - Boże miej go w swej opiece (*)
2. Zzagg07.05.2011; 17:50
przed meczem obowiązkowo każdy odmawia paciorek za naszego " anioła ".Najlepiej kilka razy.Alba znowu ławeczka ehh...
3. Zakkusu07.05.2011; 17:54
No kur** co ten platfus Mathieu robi w wyjściowym składzie! Dawać tutaj Albę, a nie modela, który odwala szopki.
4. HaRiBo07.05.2011; 17:57
HaRiBoliczą się tylko 3pkt
Albelda <=> Topal
5. Ashkan07.05.2011; 17:58
Czuje że Dealbert strzeli dziś brameczke... ale niekoniecznie dla Valnecii.

9. Ashkan07.05.2011; 18:08
ajjj prawie przewidziałem bramke Dealberta , ale nie trafił z pół metra ...
14. hubson9107.05.2011; 18:21
Czy mi sie wydaje czy akcje rozpoczął, tak gnębiony przez Was Dealbert?
15. Lolek07.05.2011; 18:22
LolekJonas jest genialny, nasz najlepszy transfer od naprawdę wielu lat ;)
16. Zzagg07.05.2011; 18:25
Ejndzel - pozytywne zaskoczenie ;)
17. HaRiBo07.05.2011; 18:25
HaRiBoMata Król asyst
18. Vicente.Rodriguez07.05.2011; 18:26
Vicente.RodriguezAle to podanie Albeldy...pierwsza klasa, zresztą ciągle sie wraca i kasuje akcje przeciwnika.
Soldado znów brameczka oby tak dalej!
19. Zzagg07.05.2011; 18:28
Nie mozna tak zawsze ? ;D
20. HaRiBo07.05.2011; 18:31
HaRiBoJonas trzymaj formę a będzie pierwszy skład w Brazylii:)
21. Maciek_198507.05.2011; 18:38
Maciek_1985Właśnie włączyłem transmisje i widzę że jest dobrze. W zasadzie to jestem pewien zwycięstwa dziś bo jak bym nie był nie grałbym Valencii na kuponie. Jak gra nasza najjaśniejsza gwiazda Angel?
W transmisji z linku od Dżasty obraz kicha ale komentator to wynagradza - hardcore :D
22. maciek07.05.2011; 18:39
maciekW ofensywie wspaniale ale w obronie nadal gramy tragicznie, Sociedad juz mógl spokojnie strzelic 2 bramki.

No ale wynik cieszy i forma naszych pomocnikow i snajperów:)
23. Zzagg07.05.2011; 18:40
ja pier ....... Mathieu = Beckham. pilak palce lizac
24. Maciek_198507.05.2011; 18:40
Maciek_1985Ale wrzuta Mathieu, chce to potrafi. A Soldado na dobre się rozstrzelał i niech tak zostanie!
25. Ashkan07.05.2011; 18:40
Skubaniec ... jakby z taką formą zaczynał sezon to pichichi murowane .
29. Maciek_198507.05.2011; 18:44
Maciek_1985Z tego co widzę to jakaś arabska transmisja (Al-Dżazira :D) i nawija gość z takim przejęciem jakby podawał pierwszy raz info że zabili Bin Ladena. Ale chociaż jest śmiesznie, bo oglądając tydzień temu mecz na C+ beka była z komentatorów ale z wyniku już nie.
30. maciek07.05.2011; 18:44
maciek2 asysty naszych bocznych obroncow, Mathieu i Miguela.

Moze w defensywie nie są to mistrzowie, ale w grze ofensywnej potrafią naprawdę wiele. Nie dziwie sie ze Unai tak na nich stawia
31. matys539207.05.2011; 18:48
matys5392Bardzo ładny mecz w naszym wykkonaniu.
Postawa Mathieu - rewelacyjna (jak na niego),pewny w obronie,asystuje...
Bardzo dobra gra Joaquina i Maty.
Najlepszy na boisku:EVER :D
32. Zakkusu07.05.2011; 18:49
Z tym Joaquinem nie przesadzajmy
33. pedro907.05.2011; 18:51
Jonas, tu no perdonas!
W ataku świetnie, w obronie straszne dziury. Jakby na to nie patrzeć 3:0 do przerwy i tak trzymać!
34. Ashkan07.05.2011; 18:52
Ever ? Soldado numero 1
35. Maciek_198507.05.2011; 18:53
Maciek_1985Zacząłem oglądać od około 30 minuty ale po dwóch kompromitacjach należała się kibicom taka połowa w wykonaniu naszych grajków! Oby tylko nie pomyśleli że już wygrali bo z Osasuną też do przerwy prowadzili (wtedy 3:1).
36. maciek07.05.2011; 18:58
maciekAtak Soldado - Jonas: w takiej formie to podstawowy atak Valencii na lata... mam nadzieje:)
37. Maciek_198507.05.2011; 19:00
Maciek_1985Tylko Jonas musi ustabilizować formę. Z Realem kapitalne wejście, tydzień temu piach, dziś jest dobrze.
38. hypo2107.05.2011; 19:02
hypo21mecz bez szalu, gra na stojaco. najwazniejsze jednak, ze na stojaco, bez chyba nawet sredniego wysilku, potrafimy wygrywac latwo 3-0. tylko musi im sie chciec.
39. Marcel07.05.2011; 19:11
MarcelNiewiem czy bez szalu czy z szalem. Dla mnie wazne jest prowadzenie 3:0 :D
40. hypo2107.05.2011; 19:17
hypo21chodzi o to, ze nie jest to porywajace widowisko. chcoiaz to prawda, ze swietnie oglada sie mecz, gdzie valencia dominuje, kontroluje mecz i kreuje ciekawake akcje oraz, co najwazniejsze, wysoko prowadzi. i wlasciwie widac, ze w miare kazdy sie stara. joaquin troche marnie i ever wyglada bardzo ociezale, ale najwazniejsze 3-0
41. matys539207.05.2011; 19:18
matys5392Oprocz bardzo dobrej gry piłkarzy warto zwrocic uwagę na postawę hiszpanskich pikników :D