Minimalna porażka drużyny rezerw

Daniel Staszków, 27.03.2011; 12:37

CF Borriol 2-1 VCF Mestalla

Napastnik Cristian López kontynuuje swoją passę zdobywając siódmą bramkę w sześciu ostatnich meczach. To jednak nie wystarczyło nawet na wywalczenie punktu, VCF Mestalla przegrała na wyjeździe z drużyną Borriol 1:2.

Piewsza bramka padła już w 13. minucie meczu, po wyrzucie z autu piłka dotarła do Chavero, który nie miał problemu z pokonaniem bramkarza gości.

Już 15 minut później prawy obrońca Ximo Navarro obsłużył sprytnym podaniem w okolicach pola karnego napastnika Cristiana, ten zdobył bramkę na 1:1.

Obie ekipy stworzyły mnóstwo szans na wygraną w tym meczu, Mestalleta odnotowała trzy doskonałe sytuacje, jednak żadna nie przyniosła oczekiwanego efektu.

Co nie udało się młodej drużynie Los Ches wykorzystał Borriol, w 69. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do bramki trafił Cifuentes.

Aktulanie VCF Mestalla lideruje w lidze, mając na koncie 69. punktów. Następny mecz odbędzie się na "Mini Estadi", gdzie przeciwnikiem będzie 9. siła Tercera División G6 - Torrellano.

CF Borriol: Iker, Robert Tomás, Fran, Mora, Cifuentes, Roberto García, Chavero, Fidel, Héctor Zaragozá (Albalat, min. 87), Raúl caballero (Rubén, min. 66), Néstor (Cristian, min. 80).

VCF Mestalla: Saúl, Ximo Navarro, Tomás (Robert, min. 80), Pardo, Borja Navarro, Carles Salvador, Miñano (Javi Lara, min. 66), Montoro, Paco Alcácer, Isco, Cristian.

Bramki: 1:0 Chavero, min. 13. 1:1 Cristian, min. 28. 2:1 Cifuentes, min. 69.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)