Pierwsza ligowa porażka w sezonie

Ulesław, 16.10.2010; 19:30

Barcelona - Valencia 2:1 (0:1)

O 20:00 Teixeira Vitienes rozpoczął najciekawsze spotkanie siódmej kolejki Primera Division, w którym Barcelona podejmowała Valencię. Pomimo prowadzenia po pierwszej połowie po bramce Pablo Hernandeza, Valencia ostatecznie przegrała 1-2. Bramki dla Dumy Katalonii zdobyli Andres Iniesta oraz Carles Puyol.

FC Barcelona: Valdés - Alves, Piqué, Puyol, Maxwell - Busquets, Keita, Xavi - Iniesta, Villa, Messi.

Valencia CF: César - Bruno, David Navarro, Ricardo Costa, Jordi Alba - Albelda, Fernandes - Mathieu, Banega, Pablo - Soldado.

Kategoria: Ogólne | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (71)

1. JaroVCF16.10.2010; 19:34
od kiedy mathieu to pomocnik?:P
2. billie16.10.2010; 19:34
billieZapowiada się bardzo ciekawy wieczór. :)

Amunt Valencia!
3. Fuh16.10.2010; 19:36
FuhUnai mnie zadziwia, zrobil nareszcie to, co powinien zrobic juz dawno, czyli posadzic Mate na lawie. Gdyby byl Joaquin, to on by gral na prawej, a na lewej Pablo. Choc z drugiej strony, postawil z prawej 2 obroncow przeciko Messiemu. Sklad wyglada dobrze, poza Soldado, ktory powinien zaczac na lawce, a w jego miejsce oczywiscie Aritz. Bedzie dobrze, ogromne emocje, gramy o 3 pkt!
AMUNT VALENCIA!
4. kapitan9816.10.2010; 19:36
spoko sklad . jazda po 3 pkt jazda jazda
5. adelajda3916.10.2010; 19:38
@Jaro
We Francji Mathieu grał często jako lewy pomocnik. Ale mnie też to dziwi.
6. santi16.10.2010; 19:47
santima ktos link do meczu? . AMUNT VALENCIA
7. Kanius16.10.2010; 19:49
KaniusNo mnie też zdziwił ten fakt. Już bym wolał Albę w pomocy, bo przecież od juniora uczył się grać na tej pozycji. Szkoda, że Barca z Villą i Xavim, ale trzeba patrzeć na swój team, a nie liczyć na szczęście.
8. Oliver16.10.2010; 19:53
OliverSkład lekko zaskakuje,ale nie mówię,że negatywnie.Cieszy powrót Banegi,bo jeśli jest w dobrej formie po tej przerwie to nie powinno być zle.Barca ma Xaviego w środku pola,my mamy Banege.Szkoda Joaquina i Miguela,ale przy obecnej formie naszych kopaczy wierzę w 3 punkty.Amunt!
9. Marcel16.10.2010; 19:54
MarcelSanti:

Tutaj powinna byc po polsku transmisja

Jezeli polskie linki zawioda to tu masz ang.

Albo poprostu na C+ jak masz :)

Osobiscie wolalbym Aduriza. W 2 polowie chcialbym tez zeby wszedl Tino
10. idler16.10.2010; 19:57
idlerBardzo zaskakujący skład. Na lewej 2 obrońców z dedykacją dla Messiego i Pablo z prawej, bardzo rozsądnie. Fajnie, że Alba i Banega grają od początku, mam tylko nadzieję, że Everowi nic się nie stanie. Soldado w meczu przeciwko Barcelonie strzelił 2 gole, szkoda tylko, że w mojej Fifie 11 :/.
22. El_Duderino16.10.2010; 20:45
El_Duderinoach ! prawie dwa do zera, ale Pablo trafił w Valdesa ...
23. JaroVCF16.10.2010; 20:47
ma ktos dobry link mi tnie:(
24. kapitan9816.10.2010; 20:47
pablo zebysmy sie nie musieli pogniewac ;/
25. vicente471416.10.2010; 20:48
podrzućcie na szybkości jakiegoś linka :-D bo mi padła transmisja...

30. Liściu16.10.2010; 20:51
LiściuAMUNT ! Pablo kocham Cię ! oby tak dalej !
31. idler16.10.2010; 20:51
idlerBruno i Fernandes mecze życia. Pablo pomimo gola, gra słabo, na co dowodem jest druga stuprocentówka -.-
32. scoorpiczek16.10.2010; 20:51

Zero przycięć extra transmisja ;)
Mecz nie najgorszy a wynik może przyprawić o nerwicę fanów Barcy xD
33. KAMARAMA2016.10.2010; 20:52
Balismy sie o Bruno a on gra bardzo dobrze i uratowal nam dupe w 45min.Szkoda tej sytuacji Pablo bo gdyby strzelil to byloby cudownie ale i tak nie mamy co narzekac
34. Marcel16.10.2010; 20:54
MarcelJest dobrze :) 1:0 zadowala zwlaszcza patrzac na to co dzialo sie w ostatnich minutach 1 polowy. Szkoda tylko ze Pablo 2 razy w srodek strzelal bo mial dwie setki.. Raz Valdes sie nie popisal i nie zdolal wybic pilki, z drugim razem Pablo trafil juz dokladnie w niego... Swoja droga piekna akcje ktos przeprowadzil prawa strona wtedy co moglo byc 2:0, i bardzo rozsadne podanie Soldado do Pablo. Mathieu swietnie to zrobil przy 1 golu :) Mimo wszystko chcialbym zeby w 2 polowie wybiegl Aduriz za Soldado
35. Kojiro16.10.2010; 20:54
KojiroTen pomysł z Mathieu przed Alba genialny, nie spodziewałbym się :D
36. Fuh16.10.2010; 20:58
FuhMathieu zdecydowanie najlepszy na boisku. Defensywa wyglada SWIETNIE! Oglnie gramy duzo lepiej niz katalonce, brakuje tylko Aritza. (: Jeszcze 45 minut przed nami, a te lewaki, pokazaly, to co zawsze, czyli ze dobre z nich aktorzyny, dzis bryluje keita i aktor, ktory gra niewiele gorzej niz Nicolas Cage, BISCUIT, ktorego oczywiscie nie nawidze! JEST DOBRZE!
AMUNT VALENCIA Y CATALUNYA TOMAR POR CULO!
37. smoooke16.10.2010; 20:59
Fernandes mega mecz :)
38. rufi4416.10.2010; 20:59
mnie osobiście trochę irytuje zachowanie Soldado oby się to nie skończyło czerwona kartka...a ogólnie to jestem bardzo zadowolony postawa Valenci oby tak dalej panowie
39. El_Duderino16.10.2010; 21:00
El_DuderinoNiemożliwe, Emeremy mi imponuje, Bruno nie wkurza, co dalej ?Navarro bramkę strzeli ?
40. CheS_9116.10.2010; 21:01
Fuh
Na razie nie potrzebujemy Aritza,większość akcji idzie po ziemi,nie wiem może z 2-3 centry były,to wszystko...
Co do meczu,obyśmy się nie zesrali jak rok temu !!!
VAMOS !!!
41. Jacek16.10.2010; 21:02
JacekNie, bo Cesar...
42. ruben12316.10.2010; 21:03
Jest bardzo dobrze tylko ze Valencia ma to do siebie ze jak jedna polowe graja dobrze to druga slabo. Wiec zobaczymy po meczu.

Swoją droga to co robi Fernandes to jest poezja - koles sam praktycznie osmiesza cala 2 linie Blaugrany. Mathieu kapitalnie , wogole wszyscy super.

Zobaczymy teraz czy stara Valencia ktora zawsze przegrywa na CN wroci w 2 polowie...
43. kapitan9816.10.2010; 21:06
szkoda
44. SteveStiffler16.10.2010; 21:06
SteveStifflerZaczyna się ?
45. dzasta16.10.2010; 21:07
dzastamówiłam już, że nie lubię Iniesty.
a było tak ładnie. ;//
46. JaroVCF16.10.2010; 21:08
sie zaczelo:(
47. 51_cent16.10.2010; 21:10
51_centSiema wszystkim! Ja na samym wstępie powiem, że jestem kibicem Barcy, ale Waszą stronę czytam regularnie, gdyż Valencia to mój drugi klub w sercu i interesuje mnie wszystko co się w nim dzieje.

Co do meczu to jestem pod wrażeniem środka pola Valencii. Nie dość, że kompletnie zdominowaliście ten rejon boiska, to jeszcze wyłączyliście z gry Leo. A to, co gra Ever z Manuelem Fernadesem... Szacuneczek. Wiedziałem, że jesteście bardzo mocni w tym sezonie, ale nie spodziewałem się, że tak zdominujecie ten mecz.

PS. Widzę, że już jest 1-1. Niech ten mecz się skończy jakimkolwiek wynikiem, byleby był otwarty i efektowny. Pozdrawiam :)
48. Jacek16.10.2010; 21:11
JacekJeszce mamy szanse! Strzeliliśmy pierwszego gola, to strzelimy i drugiego!
55. smoooke16.10.2010; 21:22
No to się nagraliśmy. 45 minut dobrej gry wystarczyło na dziś.
56. iamrich16.10.2010; 21:23
iamrichNie no, super!
57. TheNatoorath16.10.2010; 21:23
TheNatoorathJak zawsze w tym sezonie - jeśli pierwsza połowa idzie dobrze, to druga jest gorsza.
58. ruben12316.10.2010; 21:23
i 2:1

jak mówi orłowski - Valencia robi wszystko zeby ten mecz przegrac!

Teraz mamy odpowiedz w jakim punkcie stoimy - w tym samym co zawsze
59. Maro-_-16.10.2010; 21:23
No i oczywiście porażka...boze................
60. Mistic16.10.2010; 21:24
MisticTak to jest jak się nie strzela 100% sytuacji.
Podziękować można Pablo który miał bramkę na 2-0 na nodze, a postanowił sobie przestrzelić .
61. El_Duderino16.10.2010; 21:25
El_DuderinoJeszcze 25 min. kto nie wierzy w remis albo wygraną temu współczuje.
62. xmamejax16.10.2010; 21:25
xmamejaxniewidoczny banega i albelda. Emery zły skład wystawił bo ever jako cofnięty napastnik to jest żałosny pomysł!! Druga połowa to już żenada.
63. Kewell16.10.2010; 21:27
Kewellodpuszczam se, wiem że to źle o mnie świadczy ale totalny piach tera graja
64. SteveStiffler16.10.2010; 21:28
SteveStifflerVilla to robi specjalnie :)
65. iamrich16.10.2010; 21:29
iamrichMi też się tak zdaje :D
66. Kanius16.10.2010; 21:29
KaniusCo by się nie działo, możemy być w najlepszej formie, a z lepszymi teamami jak dostawaliśmy tak dostajemy.
67. Liściu16.10.2010; 21:34
LiściuJa zwariuje przez te mecze Valencii : ( Jak nie wygramy to niewiem co zrobię . Jak można coś takiego zrobić ? Zawsze Valencia najpierw gra lepiej, a potem odpuszcza i widać efekty : (
68. idler16.10.2010; 21:44
idlerMi się też wydawało, że Villa specjalnie nie strzelił tej setki :D. No szkoda, mamy nauczkę - 2 połowa to kompletne, za przeproszeniem, gówno
69. Maro-_-16.10.2010; 21:55
Jeśli ktoś sie łudził że możemy walczyć o mistrzostwo to chyba po tym meczu nie ma już wątpliwości?
70. Liściu16.10.2010; 21:59