Młodzi Hiszpanie nie zdołali zwyciężyć w towarzyskim meczu z narodową drużyną Norwegi. Oczekiwania na pewno były większe, choć widać w grze zespołu pewną poprawę, zwłaszcza po ostatniej, kompromitującej porażce z zespołem Portugalii 1-4. Hiszpańska prasa krytykuje zawodników, których stać na więcej, ale wyraża nadzieję, że zespół wkrótce wróci do dobrej formy. W 14. minucie, egzekwując rzut karny, wynik meczu otworzył Juan Mata, zaś do remisu doprowadził w 73 minucie Forren. Prócz Maty, w meczu wzięli udział m.in. Sunny i Aaron, piłkarze Valencii grający obecnie na wypożyczeniach.

Składy:

Hiszpania U21: De Gea; Azpilicueta, Goni (Botia, 21'), Sanjosé, Canella; Sunny, Edu Bedia (Emilio Nsue, 70\'); Aarón (Jeffrén, 61'), Mata (Ander Herrera, 86'), Capel (Adrián, 70'); i Bojan

Norwegia U21: Staw; Simonsen, Forren, Thomassen, Hovland; Elyounoussi (Skogseid, 92'), Kleiven, Parr (Flo, 89'), Knudtzon (Hadson, 73'); i Jenssen (Larssen, 46')

Bramki [VCF Video]: Mata 14' (karny) i Forren 73'.

Stadion: Cartagonova, Murcia (15.000 kibiców).

Kategoria: Ogólne | Marca skomentuj Skomentuj (1)