Valencia - Villarreal (składy)

Dzidek, 10.01.2009; 22:53

Trwa przerwa szlagierowego pojedynku 18. kolejki ligi hiszpańskiej między Valencią a Villarreal. Do przerwy Valencia prowadzi 2:1 po bramkach Baraji i Villi.

Tradycyjnie, spotykamy się na kanale IRC polskich fanów Valencii #Valencia_CF w sieci Quakenet.org, dostępnym także dzięki naszej bramce www <--> irc.

Valencia: Renan; Albelda, Albiol, Marchena, Moretti; Baraja, Fernandes; Joaquín, Silva, Mata; Villa

Rezerwowi: Guaita; Del Horno, Maduro; Angulo, Edu, Pablo; Morientes

Villarreal: Diego López; Ángel, Gonzalo, Godín, Capdevila; Eguren, Bruno; Cazorla, Ibagaza; Rossi i Llorente

Kategoria: Mecze | Marca skomentuj Skomentuj (16)

1. sirvanisz10.01.2009; 22:05
sirvaniszCo za początek. Baraja!!! Amunt
2. cavanagh10.01.2009; 22:13
cavanaghkwadrans i VReal na kolanach :D jest pieknie, Amunt!!
3. Vicente.Rodriguez10.01.2009; 22:14
Vicente.RodriguezJak super!!!!
2 do zera
4. macness10.01.2009; 22:17
no jest zajebiście ale obrona tradycyjnie wygląda conajmniej niepewnie, 2 poprzeczki w ciagu minuty i z raz jeszcze było gorąco, jeśli głupio nie stracą gola (albo dalej będą strzelać w tym tempie:D) to jestem spokojny.
5. canizares10.01.2009; 22:48
canizares2-1 ktoś odpuścił w kryciu!
6. SokolVCF10.01.2009; 22:49
SokolVCF2:1. Powtórka z meczu z AM. Jakoś te ostatnie sekundy zawsze są pechowe. Ogólnie mecz kapitalny, świetne widowisko. Nie mogę się doczekać 2 połowy. Amunt!
7. macness10.01.2009; 22:55
No i strzelili w najgorszym momemcie, oby nie dostali skrzydeł w 2 poł. Tym bardziej szkoda że nasi powinni strzelić jeszcze z 2 przynajmnie, rzeczywiście, dawno takiego meczu nie widzialem;]
8. Adr10.01.2009; 22:55
AdrTen kto nie ogląda meczu niech żałuje i albo płacze albo szybko kombinuje gdzie obejrzeć!!! Przepiękny mecz by nie być gołosłownym to mały cytat komentatorów CPLUS "Bez wątpienia oglądamy mecz 5-cio gwiazdkowy" nie mówiąc o tym że pan Orłowski już zapowiedział ze obejrzy powtórkę meczu;) Jestem stronniczy wiadomo, ale to co widzę dziś będzie konkurowało o miano meczu roku w PD na razie I połowa obdarzyła emocjami mogącymi okrasić 4 inne mecze. Zwykle oglądam mecze w miarę spokojnie, a dziś kilkakrotnie podskakiwałem do góry - nie da się inaczej - wspaniały mecz... obrona tradycyjnie lekko zawodzi. Super jak zresztą w paru ostatnich meczach gra Manuel przejmując bardzo często wybijane piłki dzięki czemu można oglądać nie raz i nie dwa oblężenie Villareal - Oby ten mecz zakończył się zwycięstwem bo po prostu na nie zasługują na 100%
9. VOLTAREN100010.01.2009; 23:09
W obronie niestety to jest prawdziwa tragedia. Renan też tak lekkopółśrednio
10. cavanagh10.01.2009; 23:34
cavanaghja pierdziele, to jakis koszmar wrrrr!!
11. canizares10.01.2009; 23:37
canizaresRenan nie powinien się tak zachować przy drugiej bramce powinien tą piłkę(jak już nie łapie) sparować na róg bądź wybic mocno w bok zeby napastnik nie doszedł
12. canizares10.01.2009; 23:41
canizaresAlbiol zszedł to jest tragedia w obronie a faulu nie bylo
13. matys15vcf10.01.2009; 23:44
matys15vcfwszystko sie posypało po tych zmianach...
14. snatch10.01.2009; 23:45
snatchBez Albióla obrona nie istnieje, gdyby nie Renan to nie wiadomo co by się działo...

Nasuwa mi się na myśl takie popularne stwierdzenie: niewykorzystane sytuacje lubią się mścić...
15. Lolek10.01.2009; 23:51