Valencia w grupie G Pucharu UEFA!
07.10.2008; 13:25
Dziś w Nyonie odbyło się losowanie grup Pucharu UEFA. Podopieczni Unai Emery'ego trafili do grupy G, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z belgijskim FC Brugge, norweskim Rosenborgiem, który rok temu pozbawił Nietoperzy szans na awans do dalszej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów, duńskim FC Kopenhaga oraz francuskim Saint-Etienne.
Grupa G:
Valencia CF (Hiszpania)
FC Brugge (Belgia)
Rosenborg Trondheim (Norwegia)
FC Kopenhaga (Dania)
AS Saint-Etienne (Francja)
Inne grupy:
Grupa A:
Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy)
Paris Saint Germain (Francja)
Manchester City (Anglia)
Racing Santander (Hiszpania)
Twente Enschede (Holandia)
Grupa B:
Benfica Lizbona (Portugalia)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Galatasaray Stambuł (Turcja)
Hertha Berlin (Niemcy)
Metalist Charków (Ukraina)
Grupa C:
Sevilla FC (Hiszpania)
VfB Stuttgart (Niemcy)
Sampdoria Genua (Włochy)
Partizan Belgrad (Serbia)
Standard Liege (Belgia)
Grupa D:
Tottenham Hotspur (Anglia)
Spartak Moskwa (Rosja)
Udinese Calcio (Włochy)
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)
NEC Nijmegen (Holandia)
Grupa E:
AC Milan (Włochy)
SC Heerenveen (Holandia)
SC Braga (Portugalia)
Portsmouth FC (Anglia)
VfL Wolfsburg (Niemcy)
Grupa F:
Hamburger SV (Niemcy)
Ajax Amsterdam (Holandia)
Slavia Praga (Czechy)
Aston Villa (Anglia)
MSK Żilina (Słowacja)
Grupa H:
CSKA Moskwa (Rosja)
Deportivo La Coruna (Hiszpania)
Feyenoord Rotterdam (Holandia)
AS Nancy (Francja)
Lech Poznań (Polska)
Terminarz Valencii:
23 października: Pauza
6 listopada: Valencia - FC Kopenhaga
27 listopada: Rosenborg - Valencia
4 grudnia: Valencia - FC Brugge
17 grudnia: AS Saint-Etienne - Valencia
Grupa G:
Valencia CF (Hiszpania)
FC Brugge (Belgia)
Rosenborg Trondheim (Norwegia)
FC Kopenhaga (Dania)
AS Saint-Etienne (Francja)
Inne grupy:
Grupa A:
Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy)
Paris Saint Germain (Francja)
Manchester City (Anglia)
Racing Santander (Hiszpania)
Twente Enschede (Holandia)
Grupa B:
Benfica Lizbona (Portugalia)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Galatasaray Stambuł (Turcja)
Hertha Berlin (Niemcy)
Metalist Charków (Ukraina)
Grupa C:
Sevilla FC (Hiszpania)
VfB Stuttgart (Niemcy)
Sampdoria Genua (Włochy)
Partizan Belgrad (Serbia)
Standard Liege (Belgia)
Grupa D:
Tottenham Hotspur (Anglia)
Spartak Moskwa (Rosja)
Udinese Calcio (Włochy)
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)
NEC Nijmegen (Holandia)
Grupa E:
AC Milan (Włochy)
SC Heerenveen (Holandia)
SC Braga (Portugalia)
Portsmouth FC (Anglia)
VfL Wolfsburg (Niemcy)
Grupa F:
Hamburger SV (Niemcy)
Ajax Amsterdam (Holandia)
Slavia Praga (Czechy)
Aston Villa (Anglia)
MSK Żilina (Słowacja)
Grupa H:
CSKA Moskwa (Rosja)
Deportivo La Coruna (Hiszpania)
Feyenoord Rotterdam (Holandia)
AS Nancy (Francja)
Lech Poznań (Polska)
Terminarz Valencii:
23 października: Pauza
6 listopada: Valencia - FC Kopenhaga
27 listopada: Rosenborg - Valencia
4 grudnia: Valencia - FC Brugge
17 grudnia: AS Saint-Etienne - Valencia
KOMENTARZE
Szkoda tylko, że nie ma w niej Lecha :/
Amunt Valencia !!!!!
Czy jest już znany terminarz rozgrywek?
Innego rozwiązania, jak wyjście z grupy to nie widzę ;)
Gwarantowany sukces.
AMUNT VALENCIA
No i powodzenia dla Lecha !! :)
Pokonanie Rosenborga w dobrym stylu będzie sprawą honoru dla VCF.
PS Dodano terminarz Valencii.
Lech fakt faktem będzie mieć ciężko ale grupa jest do przejścia ;). Oby wyszli bo uwielbiam ten klub tak jak Ches. :]
Amunt VCF!!!
co do rywali to my raczej na 1, 2-saintetienne, 3-brugia, 4-kopenhaga i outsiterem bedzie rosenborg
« Wsteczskomentuj