Valencia poznała rywala, z którym przyjdzie jej się zmierzyć w 1 rundzie tegorocznych rozgrywek Pucharu UEFA. Na drodze Nietoperzy jako pierwsi staną Portugalczycy - Maritimo Funchal. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 18 września w Portugalii, rewanż 2 października na Estadio Mestalla.

Rywale Ches w Pucharze UEFA w ubiegłym sezonie zajęli 5 pozycję w portugalskiej ekstraklasie. W 30 meczach zdobyli 46 punktów i zostali wyprzedzeni przez FC Porto, Sporting Lizbona, Vitorię Guimaraes oraz stołeczną Benficę. Obecny sezon rozpoczęli niezbyt dobrze, gdyż w pierwszym spotkaniu z zespołem Naval ponieśli porażkę 0:1.

Pełna lista par pierwszej rundy jest dostępna na stronie UEFA.

Kategoria: Ogólne | własne skomentuj Skomentuj (20)

1. Gajos29.08.2008; 15:51
GajosWiekszych problemów z ich pokonaniem chyba nie będzie AMUNT
2. Cezzi29.08.2008; 16:35
CezziMogliśmy trafić gorzej. Oby nasi nie zlekceważyli Portugalczyków, bo morale zespołu drastycznie spadną. Mamy lepszą sytuację od naszych rywali, ponieważ rewanż jest w Walencii, więc ewentualną stratę bramkową będzie łatwiej odrobić niż na wyjeździe.

Tyle.

Pozdrawiam.
3. Godek29.08.2008; 16:35
Godekpowinniśmy spokojnie awansować;0
4. Marcel29.08.2008; 16:56
MarcelNie powinno byc wiekszych probelmow z awansem :)
5. umbrella29.08.2008; 17:18
umbrellaWydaje mi się, że stracimy góra jedną bramkę w obu spotkaniach. Nie zazdroszczę natomiast Wiśle...
6. rafal19892229.08.2008; 17:43
rafal198922Wisła popłynie...
7. Arek00729.08.2008; 17:57
Arek007Także mi się wydaje że w pokonaniu tego rywala nie będzie problemu. AMUNT VALENCIA
8. Dzidek29.08.2008; 18:15
DzidekArek, dodano w newsie.

Pobieżnie przeglądając pary, najlepszą wydaje się być Napoli-Benfica.
9. Arek00729.08.2008; 18:22
Arek007Nie zauważyłem dzięki Dzidek. O to Wisła będzie mieć problem , ale pokonała barce to i teraz sobie poradzi
10. Kurczak29.08.2008; 19:16
KurczakA wcześniej dostały baty 4:0 :/
11. jaro920@vp.pl29.08.2008; 19:28
Spokojnie wygramy:)
12. davidvilla7v29.08.2008; 19:48
davidvilla7vdo golenia:) średniak z portugalskiej ligi nie powinno być żadnych problemów
13. Kurczak29.08.2008; 20:17
KurczakA mały klubik z Niemczech był problemem :/
14. Gabi29.08.2008; 20:18
GabiWydaje mi sie,że nie będzie wielkiego problemu w pokonaniu portugalczyków... Amut Valencia
15. MAESTRO29.08.2008; 21:43
MAESTROMARITIMO FUNCHAL z Madery to naprawde nieobliczalny zespół, na poczatku zeszłego sezonu pamietam jak rozwalili benfice potem sporting l.
Moze byc z nimi problem z 1 prostej przyczyny- potrafją rozbic najlepszych(dobrze sa zawsze przygotowani do meczów z faworytami), a zaraz potem przegrac wysoko z jakims outside-rem.
16. MAESTRO29.08.2008; 21:44
MAESTROa do tego na Maderze o tej porze roku potrafia zdarzyc sie takie oberwania chmury ze gra sie w bajorze a nie na murawie- wiec moze byc naprawde róznie tymbardziej jesli warunki atmosferyczne nie dopisza
17. villa530.08.2008; 10:26
villa5Maestro ma rację.Nie wolno nam zlekceważyć przeciwnika bo możemy za to słono zapłacić.To jest futbol-tu wszystko jest możliwe...Jednak ja jestem po dobrej myśli i wierzę w zwycięstwo Ches.AMUNT VALENCIA!!!
18. wk30.08.2008; 11:04
wkPrawda, że nie można lekceważyć przeciwnika, ale jak zagramy tak, jak z Realem (nie licząc 2 połowy rewanżowego spotkania) to niepowinno być problemu z pokonaniem Maritimo.
19. SteveStiffler30.08.2008; 12:17
SteveStifflerPrzed każdym meczem piszecie że nie powinno być problemu. Ja nie byłbym taki pewny. wk a jeśli zagrają tak jak drugą połowę z Realem ?
20. wk30.08.2008; 12:28
wk@Steve
Jak zagrają tak, jak tą nieszczęsną połówkę z Realem to możemy mieć problem. Ale ja napisałem, że jak zagramy tak, jak z Realem (pomijając tę połowę) to wtedy nie będzie większego problemu.