Drugi sparing Unaia: Borussia - Valencia

Ulesław, 02.08.2008; 15:42
Przed kilkoma minutami na Borussia Park rozpoczęło się drugie sparingowe spotkanie Los Ches podczas tegorocznej pretemporady. Valencia spotkanie rozpocznie w następującym ustawieniu:

Hildebrand; Miguel - David Navarro - Alexis - Asier del Horno; Pablo - Baraja, Fernandez - Vicente; Angulo - Zigic

Transmisja dostępna ma być pod tym linkiem. Oczywiście zapraszamy na wspólne kibicowanie na nasz kanał IRC, gdzie jak zwykle czeka wszystkich wspaniała atmosfera, życzliwi współkibice oraz najnowsze informacje z boiska.

Kategoria: Mecze | ValenciaCF.es skomentuj Skomentuj (15)

1. mendieta1302.08.2008; 15:44
A valencia juz przegrywa 0-1 no ale to tlyko to warzyski chociaz skład jest chyba niezły z tego co zauwazyłem
2. daras33302.08.2008; 16:17
daras333Gdzie byla obrona przy drugiej bramce, cos czuje ze navarro i alexis nie bede na srodku za czesto grali.
3. daras33302.08.2008; 16:21
daras333No bez jaj panowie jak tak mamy grac w lidze to pozal sie boze, te bramki sa na poziomie okregowki. Alexis i reszta widocznie jeszcze spia
4. Mendieta9102.08.2008; 16:54
Ej ale Valencia gra zenade na maxa
wiem ze to tylko towarzyski ale na serio tym skladem to powinni sobie poradzic z takimi pacjentami..:D
5. Gajos02.08.2008; 17:23
Gajosmendiata91>>> to jest bardziej trening niż mecz .
To my tacy słabi?
Tymczasem Real M. wygrywa z Hamburgiem 2:1, a Sevilla z Milanem 1:0.
9. szelos02.08.2008; 17:54
szelosNie ma co się przyjmować wynikiem meczu.Wystąpiliśmy w dośc rezerwowym składzie.Cieszy bramka Zigicia może jeszcze pokaże swoje walory i przyda się w walce na kilku frontach.Co do meczu Realu z HSV mecz wygrał Real,ale moim zdaniem piłkarze z Hamburga zasłużyli na remis.Szczególnie gol Zidana mógł się podobać.
10. wk02.08.2008; 18:08
wkA jak tam zagrał Pablo i Fernandes?

Aa.. I dla kogo grał VdV w meczu Real : HSV?
11. goly02.08.2008; 18:17
VdV nie grał, nie było go nawet na ławce rezerwowej.
12. woker18202.08.2008; 18:22
woker182Poza Miguelem i Hildebrandem grała sama rezerwa... Czego oczekiwać po takim składzie. Mnie cieszy jedno - zagrał Vicente, mam nadzieję, że jego zła passa się zakończy, piłkarz mający tak wielkie serce do gry na to zasłużył...
13. wk02.08.2008; 18:40
wkCo do VdV to już wiem. Na stronie Realu pisali, że VdV jest już ich za 10 mln € (!), a podobno teraz HSV żąda 18m mln €. Czyli byśmy mogli go mieć...
14. abdulas10.08.2008; 11:47
To tylko towarzyski mecz a nie żadna liga mistrzów wiec trudno przegrali bo wystawili do połowy rezerwy
15. abdulas10.08.2008; 11:49