Elche Ilicitano – VCF Mestalla 0:3

dzidek, 08.04.2008; 19:32
Podopieczni Oscara Fernandeza pewnie pokonali drugi zespół Elche 0:3, tym samym umacniając się na pozycji wicelidera VI grupy Tercera Division. 11 trafienie w sezonie zaliczył 23-letni delantero Los Ches, Fran Sandaza.

W bramce Mestallety stanął tym razem nie Guaita, lecz młodszy o rok Salva. Portero Valencii nie napracował się zbytnio, bowiem gospodarze wyraźnie gorzej prezentowali się od podopiecznych Oscara Fernandeza. Wynik spotkania w 9. minucie strzałem głową otworzył Sandaza, pewnie wykorzystując dośrodkowanie z lewej strony boiska Michela. Dziesięć minut później było już 0-2. Świetną wrzutką ze środka pola popisał się Montoro – piłkę przejął Alex i po minięciu obrońcy rywali, pewnie pokonał Leandro. Szybko strzelone gole ułatwiły Nietoperzom kotrolowanie przebiegu gry.

Po wznowieniu gospodarze zerwali się do ataków. Nie byli jednak w stanie nic zdziałać przeciwko solidnej grze przeciwników. Już w doliczonym czasie spotkania, zespołową akcję strzeleniem trzeciej bramki zakończył Jaume.

Elche Ilicitano 0: Leandro, Toni, Marco, Kiko, Raúl, Iñaqui, Corella (Joaquín, min. 73), Josete, Rulo, Rubén (Tomás, min. 69) i Mathius (Alex, min. 26).

VCF Mestalla 3: Salva, Iván, Arturo, Lombán, Carlos David, Carles, Alexis (Ximo Navarro, min. 60) Montoro, Sandaza (Belmonte, min. 82 ), Michel (Alex vaquero, min. 75 ) i Jaume.

Gole: 0-1 Sandaza (min. 9), 0-2 Alexis (min. 19), 0-3 Jaume (min. 90)

W przyszłym tygodniu na murawie Mini Estadi zostanie rozegrany hit wiosny – druga w tabeli VCF Mestalla podejmie lidera rozgrywek, Union Deportiva Alzira. Jesienne spotkanie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem.

Kategoria: Ogólne | Valenciacf.es skomentuj Skomentuj (3)