Powołani na Recreativo

mruwek, 27.04.2007; 18:37
plantilla
Quique Sanchez Flores powołał w trakcie dzisiejszej sesji treningowej 19 zawodników na na sobotni mecz z Recreativo. Kibiców Los Ches z pewnością ucieszy powrót Jaime Gavilana do składu po niezwykle ciężkiej kontuzji kolana.

Bramkarze: Butelle i Canizares
Obrońcy: Ayala, Moretti, Del Horno, Curro Torres, Miguel, Marchena i Albiol
Pomocnicy: Albelda, Pallardo, Gavilan, Joaquin, Angulo, Viana i Jorge Lopez
Napastnicy: Villa, Morientes i Silva

Kategoria: Ogólne | ValenciaCF.es skomentuj Skomentuj (15)

1. Gajos27.04.2007; 18:56
Gajoselegancko teraz to ich ojedziemy 2:0 albo więcej :)

amunt
2. lys27.04.2007; 19:04
lysjedziemy z nimi ostro !!! ale tez trzeba uwazac bo jak ogladałem skrot meczu recreativo-santander to niezle grali no i strzelili 4, wydaje mi sie ze w tym meczu recrativo bedzie grała z kontry wiec obrona musi sie miec na bacznosci

AMUNT VALENCIA
3. vcfmac27.04.2007; 19:46
Gajos niebądz taki pewny zwyciestwa mozemy przejebac ale wątpie AMUNT !
4. tedex27.04.2007; 19:51
tedexTrza miec sie na bacznosci bo Recreativo to wymagający rywal. Świadczyc moze o tym pierwszy mecz tych zespolow przegrany przez VCF 2-0. Mysle jednak ze wygramy z nimi conajmniej w takim samym stosunku jak oni z nami. Wkoncu Jaime wraca chociaz pewnie nie ujrzymy go w tym meczu ale i tak sama jego obecnosc na lawce cieszy :D. Do boju Valencio ma kochana !!!AMUNT!!!
5. herlok27.04.2007; 20:02
mam nadzieję że będzie dobrze ... oby nie było tak jak przed meczem z Getafe w Copa Del Rey , mówili ze pokażą sie z dobrej strony a wszyscy wiemy jak sie skończyło ... ale wierze że Valencia pokaże dziś klase i do końca będzie walczyć o majstra !!! Amunt Valencia !!
6. el_moro_9_ches27.04.2007; 20:07
el_moro_9_chesamunt! 2-0 dla ches:)

zapraszam na gg:6401609
7. pitok27.04.2007; 21:01
pitokGavilan powinien wejsc w koncowce. Po tak dlugiej przerwie powinien sie ograc, w koncowkach nadchodzacych meczy :P No takie jest moje zdanie po takiej przerwie ;))Aha i jak przed kazdym meczem, jestem ciekaw jak zagra Ximo ;] Przeciez z Recreativo strzelil swoja pierwsza bramke w barwach Valencii :) NO zobaczymy.
A, el_moro_9_ches szukasz przyjaciol, ze podajesz nr gadu ? :D
Pozdro... ;))
8. sergio ramos27.04.2007; 21:36
Myślę, że po wyrównanym i zaciętym meczu wygramy 2:1.
9. Czika28.04.2007; 10:33
10. komandor28.04.2007; 11:05
komandorPowrót lewego skrzydłowego musi cieszyć. Od tej pory Silva będzie mógł grać na swojej ulubionej pozycji. Możnaby nawet rzec, że z taką kadrą wciąż możemy walczyć o mistrzostwo.Co do dzisiejszego spotkania jestem pełen optymizmu, choćby ze względu że w środku pola prawdopodobnie znów pojawi się Marchena. Obstawiam 2-0 dla nietoperzy
11. Goandrewgo28.04.2007; 11:22
GoandrewgoW lipcu Wisła zagra w Chicago z VCF - Extra
12. Jacio28.04.2007; 11:31
JacioTo że Wisła zagra z VCF to chyba jeszcze nie potwierdzone ale fajnie bybyło.
13. Va(L)encia199628.04.2007; 11:45
Va(L)encia1996Mam nadzieje że ich gramy z 5-0.

15. Timon28.04.2007; 12:55
TimonVa(L)encia1996 ja też chciałbym tak z 5;0- Pierwszy raz czuje że Valencia zagra b. dobry mecz!!!