3 Zwycięstwo z rzędu!

mruwek, 20.12.2006; 12:53

Valencia kontynuuje pogoń za czołówką tabeli. Wczoraj na swoim stadionie pokonała RCD Mallorca i udowodniła, że kryzys ma już chyba za sobą. Zwycięstwo to było znakomitym zakończeniem roku i prezentem bożonarodzeniowym dla kibiców.

Od początku Nietoperze szukały dogodnej okazji do ukąszenia. Mallorca broniła się, lecz raz po raz Prats musiał udowadniać swe bramkarskie umiejętności. Szczególnie dogodną okazję po kombinacyjnej akcji miał w 4 minucie Angulo, który po podaniu Vicente trafił w nogi bramkarza. Dobitki próbował jeszcze David Villa, ale nie trafił w bramkę.
Wydawało się, że po strzeleniu pierwszej bramki mecz dalej potoczy się dużo łatwiej. Przewidywania okazały się słuszne i po bramce Vicente z 37 minuty, dopełnić dzieła pod koniec mogli strzałami z dystansu Albiol oraz Villa. Wyrok na Mallorcę został jednak odroczony na drugą połowę i pierwsza połowa zakończyła się z wynikiem 1:0.

Blanquinegros nie czekali zbyt długo z kolejnymi ciosami mającymi pogrążyć gości. W 56 minucie Villa z zimną krwia położył bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. To jednak nie był koniec rozdawania kibicom prezentów od Mikołajów z Estadio Mestalla. W 81 minucie meczu Fernando Morientes ładnie zgrał piłkę głową do Angulo, a gdy ten zrewanżował mu się doskonałą wrzutką z pewnością pomyślał: "JA TEŻ MOGĘ BYĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!". Jak pomyślał tak uczynił, a kibice zaczęli już świętować zwycięstwo.

Na 6 minut przed końcem za faul Albiola na Victorze sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Jonas Gutierrez.

Podsumowując: Cieszymy się z otrzymanych wczoraj prezentów od Nietoperzy i podkreślamy, że prezenty są fajne nawet bez okazji.

Raport
-->Wysokiej jakości skrót meczu<--

1. ANTIĆ20.12.2006; 13:19
Ioto chodzi oglądałem mecz i :valencia: dobrze grała tylko niepoczebny ten karny a tak to super.Nich grają tak dalej i jedziemy do 10 zwyciest z rzedu albo więcej.POZDRAWIAM PIŁKARZY I KIBICÓW VALENCI
2. $@$20.12.2006; 14:22
ogladalem mecz i musze przyznac racje temu kto powiedzial, ze Baraja jest wogole nie widoczny ;/ nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale mysle ze Flores powinien cos z tym zrobic. Moze Silve dac na srodek pomocy i zagrac od poczatku z Moro w ataku :> Flores musi sie nad tym pozadnie zastanowic :valencia:
3. josecuervo20.12.2006; 14:42
świetny skrót !
4. Madritista20.12.2006; 14:47
gratuluję :) Ale przyznajcie sami.. na mistrzostwo już praktycznie szans nie macie... teraz liczą się trzy no może cztery zespoły.. Real, Barca, Sevilla, Atletico... Niestety dzisiejszy mecz Realu przełożony ze wzgledu na śmierć kibiców z Huelvy :( Ale wygramy i także wesoło zakończymy ten rok :D Pozdro i HALA MADRID!!!
5. jarek20.12.2006; 14:51
taaa a świstak siedzi.. moze zobacz ile meczy do końca sezonu pionku madrycki.. ehhh...
6. cavanagh20.12.2006; 15:00
co do barajy, nie każdy piłkarz musi biegac pod bramka i kiwac piłkarzy, ale kazdy wykonuje swoja robote, od ofensywy mamy skrzydłowych i napastników a srodkowi od srodka, pozatym jak mozna po taki skrucie wnioskowac takie zeczy. Wiem ze ciagle bronie piłkrza, ale ktos musi ;) pozaty moim zdanie piłka nozna to bardziej skomplikowana gra anizeli sie wielu osobom wydaje, pozdo pozdro dla wszystkich inaczje myslacych jak ja :D amunt
7. walec20.12.2006; 15:33
Super!Valencia is king :valencia:
8. a czy to ważne ?20.12.2006; 15:47
=> Madritista! Zwróć uwagę na to że jest dopiero 16 kolejka. Po drugie na podstawie czego wymieniłeś te cztery zespoły? O ile Real Sevilla i Barcelona są tam zasłużenie to co tam Robi Atletico?? Bo ma tyle samo punktów co my ( i po meczu z Barcą wciąż będą mieli tyle samo) i Real Saragossa? 22 Mecze przed nami. Zawodnicy wracają do gry. Spośród LICZĄCYCH się rywali wszystko zostało nam w domu (Saragossa Barcelona Sevilla Atletico) tylko z Realem gramy na Bernabeu. Gdyby nie kontuzje spokojnie moglibyśmy liderować. Mistrzostwo jest sprawą otwartą nie tylko dla nas. Już REALOWI raz pokazaliśmy że gra się do ostatniego meczu i mimo sporej straty na finiszu zostawiliśmy was z tyłu zgarniając mistrzostwo.
Ośmieszasz się DZIECKO:)
9. 20.12.2006; 19:14
do Sevilli tracicie 7 do Barcy 6 do Realu 5 a wszystkie te zespoły grają jeszcze mecz... co z tego że jest jeszcze bardzo dużo meczy? Musiałby stać sie cud żebyscie chociaz w pierwszej trójce na finiszu skończyli.. chociaż akurat to jest możliwe... Z drugiej strony... Getafe, Villareal wygra i znów jesteście na 8 misjscu.. no nie ma bata że macie szanse na mistrzostwo... HALA MADRID!!
10. Karpiu21.12.2006; 15:24
Gratulacje! ale pamietajcie ze Inter ma 10 zwyciestw z rzedu ;P raczej nie macie szans :P zycze wam chociaz 1 bramki, choc to i tak duzo... :inter: