Valencia - Getafe 2-0 !!

Ulesław, 17.09.2006; 22:14
W dzisiejszym spotkaniu na Estadio Mestalla, zespół Quique Floresa pokonał Getafe 2-0. Bramki dla drużyny "Nietoperzy" zdobyli w 46 minucie Fernando Morientes, oraz w 65- Vicente Rodriguez. Ostry mecz, obfitował w kartki, których arbiter pokazał aż siedem. Trzy żółte obejrzeli piłkarze Valenci- Villa, Vicente i Regueiro, cztery otrzymali zawodnicy Getafe- Cotelo, Celestini, Contra i Paunovic. W dzisiejszym spotkaniu zadebiutował w barwach Valenci Joaquin Sanchez, owacyjnie żegnany w 75 minucie spotkania, kiedy to zastąpił go Miguel Angel Angulo. Wkrótce obszerna relacja ze spotkania.

Składy zespołów:

Valencia:

Cañizares, Miguel, Navarro, Ayala, Regueiro, Marchena (Albiol -19), Edu, Vicente, Joaquin (Angulo -75), Villa (Silva -63), Morientes.

Trener:
Quique Sánchez Flores

Getafe:

Abbondanzieri, Contra, Paredes, Belenguer, Celestini, Cotelo (Redondo -70), Paunovic, Sousa (Pachón -70), Nacho, Alexis, Casquero.

Trener:
Bernd Schuster

Arbiter spotkania:
Pino Zamorano

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (16)

1. 17.09.2006; 22:20
Kolejne 3 punkty dla :valencia: :)
2. maly_0517.09.2006; 22:24
Tak jest! Niema mocnych na Valencie! Valencia => dziekuje!
3. fernandez17.09.2006; 22:27
AMUNT :valencia: :valencia: :valencia:
4. Vicente_vcf17.09.2006; 22:37
Teraz czas na FCB !!!
5. ws0318.09.2006; 00:46
Ale było by pięknie zobaczyć na żywo mecz z Barcą obie drużyny w świetnej formie ach... chyba czas się przeprowadzić do hiszpani ;] pozdrawiam wszystkich kibiców :valencia: Amunt!!
6. staste7718.09.2006; 03:12
Świetnie, wygraliśmy!
Martwi mnie kontuzja Marcheny. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
7. VicenteRodriguez18.09.2006; 07:54
Fajny meczyk był. Tradycyjnie spytam ma ktoś torrenta z meczu? ;)
8. lelo18.09.2006; 07:56
Cudownie 3 pkt nasze :D Teraz czas dokopac Barcelonie.
9. VicenteRodriguez18.09.2006; 08:45
Cudowny występ Vicente asysta+gol.
10. harzog18.09.2006; 09:21
kontuzja Marcheny to osłabienie napewno zespołu, nie wiece czy Albelda wróci na mecz z Barcą ? Bo napewno by sę przydał
11. payaso18.09.2006; 09:46
Kolejne 3punkty: Vicente pokazał że powinien być powoływany do kadry. Coś Villa nie w formie ale miejmy nadzieję że w meczu z Barcą się przełamie. Szkoda że wygrali Real, Sevilla i Barcelona ale jak do tej pory to my graliśmy z najcięższymi przeciwnikami. Swoją drogą dobrze że trafiliśmy na Betis w przebudowie w pierwszym meczu: teraz gra tam Sobis, Vogel i Odonkor więc mogą nawet lepszym namieszać. A i nie bierzcie not dla zawodników z elMundo tylko sami je wystawcie: mi się te noty nie podobają: np w meczu z Atletico każdy piłkarz Valencii miał przynajmniej o 1 niższą notę niż rywal, a przecież było 0-1. Mogli dać dobrą notę zawodnikom którzy wypracowali akcję bramkową lub obronie która nie puściła w przeciwieńśtwie do Atletico bramki.
12. ulvhedin18.09.2006; 10:03
mam pytanie - Regueiro gral na lewej obronie?
13. szelos18.09.2006; 10:36
No i świetnie tylko żeby kontuzja marcheny nie była grozna.
14. oL@ lfc18.09.2006; 10:53
MÓJ MORIENTES :D / :cry: WRACAJ DO NAS
15. ja18.09.2006; 14:12
podajcie linki do bramek!! na gg: 1920267
16. Joaquin18.09.2006; 19:16