VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guedes zostanie w Valencii?

Mateusz Skotny, 29.12.2017; 16:34

Zawodnik w klubie na dłużej?

Ojciec piłkarza chce żeby jego syn został w Walencji na kolejny rok. Otwiera to przed klubem drogę do zatrzymania piłkarza w Hiszpanii. Jedynym warunkiem jest udział w Lidze Mistrzów, ale można wierzyć, że cel jest realny do spełnienia.

Ojciec Gonçalo Guedesa udzielając wywiadu portugalskiej prasie powiedział, że istnieje możliwość przedłużenia wypożyczenia piłkarza. Zawodnik jest szczęśliwy z pobytu w klubie, a jeżeli „Nietoperze” zakwalifikują się do udziału w rozgrywkach Ligi Mistrzów nie będzie widział żadnej przeszkody w dłuższym pobycie. Powrót do Paryża, zdaniem ojca, byłby bardzo złym ruchem, gdyż na pozycji Gonçalo grają piłkarza bardziej rozwinięci, a Portugalczyk nie osiągnął jeszcze szczytu swoich możliwości.

Zakup Guedesa jest mniej prawdopodobny, ale Valencia może starać się wykorzystać to, że paryski klub musi sprzedać kilku zawodników, żeby wyrównać Finansowe Fair Play. Strony próbowały się już porozumieć między sobą, ale dalej nic z tego nie wynikło. Na szczęśliwe zakończenie tej sagi dla walenckiego klubu może wpłynąć przyjaźń pomiędzy Peterem Limem i Nasserem Al-Khelaifim (właściciel PSG).

Kategoria: Transfery | Plazadeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. mattaj29.12.2017; 16:50
mattaj"Valencia może starać się wykożystać to..."- wykorzystać, nie wykożystać :P A co do tematu: Dawać go!! Tylko nie na rok dłużej a na stałe!!
2. KilyVCF29.12.2017; 17:35
KilyVCF"przyjaźń pomiędzy Peterem Limem i Alem Kelaiffim"

i Nasserem Al-Khelaifim.
Przyjaźń z Alem to chyba z Bundym.
3. Hendrixzbazin29.12.2017; 21:30
Guedes to jest złoto, nawet wypożyczenie byłoby dla nas świetnym newsem!