VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cancelo wróci do Valencii w styczniu?

Michał Muszyński, 25.12.2017; 12:14

Problemy Portugalczyka w Mediolanie

João Cancelo nie może być dotychczas zadowolony z przebiegu swojej kariery we Włoszech. 23-latek zagrał do tej pory w pięciu spotkaniach Serie A, łącznie przebywając na boisku zaledwie 47 minut. Wobec tego w mediach pojawiają się głosy o możliwym powrocie do Valencii.

João Cancelo nie chce przegapić przyszłorocznego mundialu w Rosji, zaś jego dotychczasowy pobyt we Włoszech nie może napawać go optymizmem. Portugalczyk do tej pory rozegrał zaledwie 47 minut w barwach Nerrazurrich. Biorąc pod uwagę trudną sytuację Cancelo i potrzebę wzmocnienia prawej flanki w Valencii, coraz częściej mówi się o szybszym, niż się spodziewano powrocie João do stolicy Lewantu. 23-latek trafił do Interu Mediolan na zasadzie transakcji wymiennej, w którą włączony został również Geoffrey Kondogia, z opcją wykupu po zakończeniu sezonu.

W sprawie przyszłości Portugalczyka głos zabrał dyrektor sportowy Interu Mediolan, Piero Ausilio, który w rozmowie z Premium Sport zapewnił, że 23-letni piłkarz nie zażądał odejścia oraz iż niedługo będzie można go zobaczyć na boisku w dłuższym wymiarze czasowym. Poza tym dodał, iż mała ilość minut spędzonych dotychczas na boiskach Serie A spowodowana była kontuzją, z którą João zmagał się 45 dni.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. konto usunięte25.12.2017; 16:18
konto usunięteTrudno powiedzieć czy to bardziej prawy obrońca czy prawy pomocnik, ale my tu i tu mamy swoje problemy. Montoya jest jaki jest i Cancelo mimo pewnych braków w defensywie z pewnością prezentuje wyższy poziom. Andreas gra bardzo nierówno, a Soler skrzydłowym nie jest, więc miejsce dla Portugalczyka z pewnością się znajdzie.
2. Y4rooo25.12.2017; 20:37
Oby wrócił. Obrona Gaya + Montoya (chyba, że kogoś kupią za niego)
...a w pomocy Guedes z Cancelo - reszta bez zmian. To byłoby coś. Takie mega szybkie kreatywne portugalskie skrzydła. Chociażby na pół roku moglibyśmy nieźle straszyć.
Montoya z Cancelo mogliby się podczas meczu wymieniać pozycjami - nieźle sialiby zamęt u przeciwnika.

i jak?
Ja bym chciał taki warian spróbować - gorzej nie będzie. W nowym sezonie wymienić co trzeba, ale dać temu systemowi szanse.

PS: Marzę aby Ronaldo przeszedł na emeryturę, znów będę kibicował Portugalii :D
3. tomekg25.12.2017; 21:39
Byloby cudownie :)