VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Aleix Vidal łączony z Valencią

Michał Muszyński, 08.12.2017; 00:45

Doniesień transferowych ciąg dalszy

Prawy defensor Barcelony ponownie łączony jest z przenosinami do Valencii. Klub z Estadio Mestalla rozważa pozyskanie obrońcy w letnim okienku transferowym. Byłoby to drugie podejście „Nietoperzy” do pozyskania Vidala. Pierwsze miało miejsce przed rozpoczęciem obecnego sezonu.

Aleix Vidal jest rozpatrywany jako potencjalne wzmocnienie prawego boku obrony w nadchodzącym sezonie. Marcelino ceni Montoyę, któremu zdarzają się słabsze występy w trwającej obecnie kampanii. Mimo to, oczywistym jest fakt, że należy zwiększyć rywalizację na tej pozycji poprzez zakontraktowanie nowego zawodnika. Aleix Vidal jest priorytetem. Valencia pracuje również nad innymi alternatywami. Zainteresowanie Aleixem Vidalem prawdopodobnie wiązać się będzie z coraz bardziej prawdopodobnym odejściem Nacho Vidala, który nie cieszy się obecnie dużym zaufaniem Marcelino i może opuścić Valencię po zakończeniu sezonu. Trener Ches chętnie zobaczyłby w składzie obrońcę doświadczonego, mogącego z miejsca rywalizować o miejsce w podstawowym składzie.

Przyszłość Aleixa Vidala w Barcelonie nie rysuje się w różowych barwach, z czego sprawę zdaje sobie sam zawodnik. Barcelona jednak nie zamierza się pozbywać piłkarza już w styczniu. Według Super Deporte powodzenie transakcji na linii Barcelona – Valencia jest bardzo możliwe. Klub z Estadio Mestalla wykazywał już zainteresowanie Vidalem zeszłego lata, jednak wówczas na przeszkodzie stanęły pieniądze. Obecnie cena jakiej zażądają władze Blaugrany z pewnością będzie niższa od tej jaką usłyszała Valencia przy pierwszym podejściu.

Kategoria: Transfery | Deporte valenciano skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE
1. fischerVCF08.12.2017; 01:02
fischerVCFJaja to będą jak Cancelo wróci w styczniu, bo jest taka opcja, poniewaz nie sprawdza sie w Interze.
2. pedro908.12.2017; 15:16
Jeśli sztab techniczny VCF myśli o wzmocnieniu obrony, to dla mnie Aleix Vidal nie jest najlepszym kandydatem - gra obronna nie jest jego mocną stroną. Bardziej widziałbym go raczej jako pomocnika. Szkoda, że nie udało się pozyskać Capy z Eibaru.
3. Cirian08.12.2017; 19:00
CirianJeśli wróci Cancelo, to raczej zajmie miejsce na prawym skrzydle. Soler mógłby wtedy wrócić na środek...
Swoją drogą, po przygodzie w Interze Joao wpisywać się będzie nagle w profil piłkarzy, których szuka Valencia - tj. mających coś do udowodnienia...
4. KilyVCF08.12.2017; 19:16
KilyVCFDobra, niech będzie.
Ale żeby to już był ostatni kataloniec.
Są dziesiątki innych klubów