VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Jestem dumny z obecnej kadry”

Adam Musialik, 07.12.2017; 17:31

Konferencja prasowa Marcelino

Trener Valencii, przed meczem z Celtą Vigo, wziął udział w spotkaniu z dziennikarzami. W swoich wypowiedział poruszył min. temat temat transferów do klubu.

Garay

„Nie zagra w spotkaniu z Celtą.”

Zdrowie Solera

„Miał lekki dyskomfort po niedzielnym meczu, ale trenował normalnie i jest całkowicie gotowy do kolejnego meczu.”

Mecz z Celtą

„To będzie dynamiczny, skomplikowany mecz. Celta to bardzo dobra, zorganizowana drużyna. To spotkanie będzie wymagało od nas maksymalnego poświęcenia i skupienia.”

Porażka z Getafe

„Ta klęska jest już przeszłością. Teraz każda następna gra będzie jak finał i mamy wielkie chęci by je wygrywać. Teraz zagramy na Mestalla, a poza tym porażka z zeszłego tygodnia nie ma już na nas wpływu. Po meczu z Getafe zrozumieliśmy, że nie zasługiwaliśmy na wygraną, ale wynik nie był sprawiedliwy. Musimy popracować nad popełnianymi błędami. To nasza pierwsza porażka i musimy szybko się podnieść. ”

Zidane

„Zadano mi pytanie, więc z całym szacunkiem dla Realu i Zidane'a dokonałem oceny i wyraziłem swoją opinię. To było szczere i nie miałem na myśli żadnej krytyki”.

Zimowe transfery

„Jestem zadowolony i dumny ze swojego składu, nie myślę o niczym innym. Myślę o graczach, których mam, reszta to proces. Jesteśmy na drugim miejscu w tabeli i to jest wyraźnym priorytetem. Powtarzam, ważni są ci obecni gracze. Nie wiem nic więcej. Okienko styczniowe jest bardziej skomplikowane. Teraz skupiam się tylko na lidze.”

Utrzymanie formy bez zakupów w styczniu

„Nie jestem przekonany, czy możemy utrzymać ten skład. Nie jestem wróżbitą. Zależy od wielu czynników: kontuzji, rozwoju wydarzeń, formy fizycznej... Nie można dokonać takiej oceny. Naszym celem jest osiągniecie maksimum w meczu z Celtą. Po tym spotkaniu skupimy się na kolejnym, z Eibar.”

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE
1. konto usunięte07.12.2017; 17:43
konto usuniętePierwsza jedenastka jest silna. Właściwie brakuje jedynie solidnego prawego obrońcy i mimo wszystko prawoskrzydłowego (gdyż Soler takowym nie jest). Problemem jest brak jakości na ławce rezerwowych. Nie wyobrażam sobie gry w przyszłym sezonie w lidze, Pucharze Króla oraz europejskich pucharach przy tak wąskiej kadrze. Już końcówka tego sezonu może być dla "Los Ches" wyjątkowo ciężka.
2. pedro907.12.2017; 23:56
Wypowiedź Marcelino jest bardzo wyważona i dyplomatyczna. Nie chce psuć dobrej atmosfery w drużynie.
Kołdra na ten sezon jest krótka, bo nie gramy w europejskich pucharach. Na niektórych pozycjach rzeczywiście brakuje wśród rezerwowych wartościowych zmienników (na prawej obronie to nawet 1-szy wybór nie spełnia oczekiwań). Dlatego, biorąc pod uwagę szansę wywalczenia miejsca w 1-szej 4, długi sezon, ryzyko kontuzji, Marcelino&Co. myślą o wzmocnieniach już w tym okienku.