VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guedes i Garay kontuzjowani

Karol Kotlarz, 27.11.2017; 15:59

Raport medyczny

Dwóch piłkarzy Valencii czeka przymusowa przerwa od futbolu. Kontuzje wykluczają z gry na najbliższe tygodnie Gonçalo Guedesa oraz Ezequiela Garaya.

W przypadku wypożyczonego z PSG skrzydłowego postawiona diagnoza to pęknięcie jednego z palców stopy. Portugalczyk ma przejść operację w poniedziałek, a przymusowa przerwa od gry wyniesie od 3 do 4 tygodni, w związku z czym najprawdopodobniej nie zobaczymy go na placu gry w tym roku. Decyzja o zabiegu została podjęta jeszcze przed meczem z Barceloną co oznacza, że Guedes przystąpił do meczu z Barceloną kontuzjowany. Sam zawodnik wyraził jednak chęć gry we wczorajszym spotkaniu.

Boisko przed czasem musiał opuścić stoper Los Ches, Ezequiel Garay. Argentyńczyk skarżył się na ból w klatce piersiowej, w związku z czym został zmieniony przez Rubéna Vezo. W poniedziałek Garay przeszedł badanie rezonansem magnetycznym, a ostateczna diagnoza mówi o urazie mięśni skośnych brzucha. Stoper opuści na pewno dwa najbliższe mecze — z Saragossą w Pucharze Króla i z Getafe w LaLiga.

W pełni zdrowy nadal nie jest Jeison Murillo. Kolumbijczyk doznał urazu pachwiny w meczu z Espanyolem. Nie jest jeszcze znana dokładna diagnoza oraz czas, jaki stoper spędzi poza grą. Decyzją sztabu medycznego Murillo uda się do specjalisty w Monachium. Po przeprowadzonych testach zostanie postawiona ostateczna diagnoza.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. mattaj27.11.2017; 17:41
mattajNo nieeee, tylko nie Gonzo :( Z Garayem tez lipa skoro Murillo wypadl. Mam nadzieje, ze Vezo da rade.
2. VShingoV27.11.2017; 21:18
Szkoda kontuzji obojga stoperów. Jednak Vezo na poczatku sezonu pokazał się z dobrej strony. Liczę, że dobrze bedzie w najbliższych meczach. Ponadto są to mecze ze słabszymi rywalami więc nie powinno być źle.
Kontuzja Guedesa trochę komplikuje nam grę. Jednak będzie okazja by zobaczyć od początku Perreirę oraz Gila czy nawet Torresa :)
3. pedro928.11.2017; 19:39
vshingo, a który ze stoperów jest kobietą?