VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cancelo zagubiony w Interze

Adam Musialik, 07.11.2017; 21:14

Portugalczyk nie radzi sobie na wypożyczeniu

João Cancelo został latem wypożyczony z Valencii do Interu Mediolan. Na razie jednak jego przygoda we Włoszech, o którą tak zabiegał, nie przebiega po jego myśli.

Kiedy skrzydłowy wyleczył uraz i zadebiutował w barwach Nerazzurrich, zapowiadało się na to, że zawodnik stanie się jednym z ważnych ogniw w zespole Luciano Spallettiego. Nic bardziej mylnego. Miesiąc po tym wydarzeniu 23-latek rozegrał w Serie A tylko 43 minuty w czterech rozegranych spotkaniach. Zaliczył odpowiednio 7,17,7 i 12 minut. Pięć meczów opuścił z powodu kontuzji, a w dwóch innych nawet nie podniósł się z ławki rezerwowych.

Trener Interu chwali jednak walory Portugalczyka, który ma być ważny w przyszłości mediolańskiego klubu. Informacje z Włoch mówią o tym, że Inter zmieni formację na 4-3-3. Może to oznaczać szansę gry dla Cancelo. Najbliższe miesiące będą kluczowe dla jego przyszłości, zarówno w Interze, jak i Valencii. Niefortunne „zderzenie” z ligą włoską nie wpłynęło natomiast na sytuację piłkarza w reprezentacji obecnych mistrzów Europy. Trener Fernando Santos powołał João na dwa najbliższe mecze.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. mattaj07.11.2017; 21:33
mattajCiekawe czy Marcel by go nie oszlifowal i gralby na skrzydle w następnym sezonie skoro Gonzo nie chce zostać.
2. materixo07.11.2017; 21:39
Na pewno formacje 4-4-3, czy bramkarz też jest wliczony? :)
3. Adam607.11.2017; 22:00
@Mateorixo Włosi to mistrzowie taktyki wiec kto ich tam wie :D Oczywiście 4-3-3, przepraszam za wpadkę. Natomiast cieszy to, że czytelnicy dokładnie studiują artykuły i wyłapują takie klopsy.