VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Poszukiwania klubu dla Orellany

Bartłomiej Płonka, 30.08.2017; 17:06

Gdzie trafi Chilijczyk?

Fabian Orellana jest jednym z piłkarzy, którzy do końca okienka transferowego powinni opuścić Valencię. Po Chilijczyka zgłaszają się kluby występujące w La Liga.

Pomimo całkiem udanej pretemporady Fabian Orellana raczej nie liczy się u Marcelino. Trener jeszcze przed sezonem rozmawiał z piłkarzem o jego pozycji, a ostatnio nie zabrał go z drużyną do Madrytu. Skrzydłowy wykorzystał tę sytuację i kilka dni wcześniej udał się do ojczyzny na zgrupowanie reprezentacji.

Niewykluczone, że zawodnik nie wróci już do Walencji. Trwają bowiem poszukiwania chętnego na przygarnięcie piłkarza. Jakiś czas temu swoje zainteresowanie zgłaszała Celta, z której Orellana niedawno został wykupiony. W ostatnich dniach najgłośniej mówi się o ewentualnych przenosinach do Getafe lub Leganes. W grę wchodzi również powrót do ligi chilijskiej.

31-latek najpewniej zostanie wypożyczony. Jeżeli ostatecznie nie udałoby się dojść do porozumienia z żadnym klubem i gracz pozostałby na Mestalla, to prawdopodobnie nie mógłby liczyć na jakiekolwiek występy, a kolejną próbą zmiany otoczenia byłoby zimowe okienko transferowe.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE
1. Lolo30.08.2017; 17:43
Liczyłem na to, że jeszcze tu pogra :(
2. Vicente7330.08.2017; 18:00
Vicente73Od początku pomysł na sprowadzenie Orellany był chybiony, zaś sama gra i ogólnie postawa chilijczyka na boisku tylko to potwierdziła...

Powinien iść gdzieś do Chin na emeryturę, a nie na boiskach La Liga potwierdzać swój rychły koniec kariery.
3. lisovski30.08.2017; 18:42
lisovskiJa tam nie wiem nic o jego postawie,trochę słabo bo tak naprawdę to chyba nie dostał szansy na pokazanie co potrafi.
4. KilyVCF30.08.2017; 18:51
KilyVCFdopiero go wykupili za 3 mln.
Turcja to dobry kierunek dla niego, albo jakiś Pireus