VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo: „Wszyscy musimy być liderami”

Michał Kosim, 27.08.2017; 13:17

Wywiad kapitana dla VCFplay

Wyczekiwany przez wszystkich kibiców Valencii mecz z Realem Madryt tuż tuż. Przed spotkaniem dla klubowej telewizji o meczu, atmosferze panującej w zespole czy wzmocnieniach rozmawiał kapitan Los Ches, Dani Parejo.

„To nowy sezon, z nową dozą podekscytowania i nowymi celami. Jesteśmy na to gotowi i czujemy się mocni. To zawsze ważne, by zaliczyć udany start – zwycięstwo w inauguracyjnym, domowym spotkaniu zawsze pomaga i cieszymy się z niego”.

„[Nowi zawodnicy Valencii] są świetnymi piłkarzami, którzy przyszli z wielkich, topowych ekip jak Arsenal czy Inter, więc fakt, że wybrali Valencię oznacza, że Valencia również jest wielkim i ważnym klubem. Cieszymy się z ich przybycia, ponieważ bardzo pomogą nam w osiągnięciu naszych założeń”.

„To kolejny sezon; mój siódmy tutaj, w Valencii. Jestem z tego powodu zadowolony i szczęśliwy. Chcę wciąż się rozwijać jako osoba i jako piłkarz, pomagając kolegom z zespołu i poprawiając nasze liczby z ostatnich sezonów. Myślę, że wszyscy musimy być liderami – ja jestem tylko jednym z członków zespołu. Uważam, że jestem ważnym zawodnikiem, bo trener dał mi tą pewność siebie. Myślę jednak, że wszyscy jesteśmy istotni, ponieważ żaden piłkarz sam nie wygrywa spotkań czy tytułów – to rola drużyny”.

„W końcowym rozrachunku piłka nożna jest piłką nożną. To gra jedenastu na jedenastu; prawda, że gramy na wyjeździe, co utrudnia nam sprawę, jednak będziemy mieć plan tego jak chcemy grać i, oczywiście, postaramy się wygrać. Stawką są trzy punkty i nie dostaniemy dodatkowych »oczek« za pokonanie Realu Madryt, jednak to prawda, że jeśli uda nam się to osiągnąć to da nam to zastrzyk pewności siebie w kwestii rozwoju i wiary w to, co możemy zrobić. Niedzielny mecz będzie trudny, jednak w ciągu ostatnich kilku lat stawaliśmy na wysokości zadania i mamy nadzieję zrobić to po raz kolejny... jednak z innym zakończeniem”.

Kategoria: Wywiady | VCFplay skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. grasiak27.08.2017; 14:04
grasiakTo są słowa prawdziwego mistrza. Dani to najlepszy kandydat na kapitana. On pociągnie tą drużynę do zwycięstw i awansu do europejskich pucharów. Z nim w składzie nie martwię się o pozycje na koniec sezonu bo wiem, że to będzie jego najlepszy sezon w karierze.