VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ośmiu piłkarzy może odejść

Bartłomiej Płonka, 24.08.2017; 11:26

Niepewna przyszłość niektórych graczy

Do końca okienka transferowego pozostał nieco ponad tydzień. Niepewnych swojej przyszłości jest ośmiu piłkarzy Los Ches, a wśród nich znajdują się chociażby Nani, Ezequiel Garay czy Santi Mina.

Ezequiel Garay — Argentyńczyk zwraca uwagę wielu klubów, a kilkanaście dni temu był bliski przejścia do Spartaka. Zainteresowanie piłkarzem zgłaszał również Juventus oraz kilka innych włoskich klubów. Valencia oczekuje oferty w okolicach 25 mln €, jednak póki co takowej się nie doczekała.

Aymen Abdennour — Valencia chętnie pozbyłaby się Tunezyjczyka. O odejściu obrońcy mówi się od dawna, jednak ten wciąż pozostaje na Mestalla. Pomimo ostatnich negocjacji z Zenitem kluby, przynajmniej na razie, nie doszły do porozumienia.

Fabian Orellana — Mimo dobrych występów podczas presezonu Marcelino nie liczy na Chilijczyka. Trener odbył już wcześniej rozmowę z piłkarzem, dając mu do zrozumienia, iż prawdopodobnie nie będzie odgrywał większej roli w zespole. 31-latkiem zainteresowanie wyrażają m.in. kluby tureckie. W grę wchodzi również powrót do Celty.

Nando — 23-latek najpewniej opuści klub z powodu dużej konkurencji w zespole. Valencia negocjuje transfery Guedesa oraz Pereiry, a Nando już teraz nie zdołał na tyle przekonać Marcelino, by otrzymywać szanse w spotkaniach ligowych.

Nani — Portugalczyk od dłuższego czasu pozostaje kontuzjowany. Marcelino chciałby w ostatnich dniach okienka pozyskać napastnika i odejście mistrza Europy, który należy do czołówki zarabiających w klubie, z pewnością ułatwiłoby operację. Na niekorzyść Naniego przemawiają wspomniane urazy, przez które nie mógł w pełni zaprezentować się trenerowi podczas presezonu.

Vinícius Araujo — Przygoda Brazylijczyka z Los Ches niebawem powinna się zakończyć. Araujo przez ostatnie sezony przebywał na wypożyczeniach, lecz nie przekonał do siebie nikogo w Valencii. Sam napastnik najchętniej pozostałby w Hiszpanii.

Santi Mina — 21-latek otrzymuje szanse na boisku, ale wciąż nie przekonał do siebie trenera w stu procentach. Jeżeli trafiłaby się zadowalająca oferta dla klubu, to Mina mógłby opuścić walencką drużynę. On sam jednak chciałby kontynuować karierę na Mestalla, o czym mówił jeszcze w kwietniu.

Robert Ibáñez — Wychowanek powrócił do klubu po ostatnim wypożyczeniu z Leganés, jednak ma za sobą poważną kontuzję kolana. Jego notowania u Marcelino nie są zbyt wysokie i wiele wskazuje na to, że opuści klub — jeżeli nie w tym okienku, to najpewniej zimą.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. Fuh24.08.2017; 13:52
FuhMina powinien zostac. Reszta niech idzie, choc jakby zostal ktorys ze stoperow, to byloby okey. ;)
2. KilyVCF25.08.2017; 09:10
KilyVCFRaczej Garay i Nani. A reszta mnie nie obchodzi
3. staste7725.08.2017; 09:29
staste77Dziwi mnie to, że chcą się pozbyć Santi Miny. To bardzo obiecujący napastnik i dość uniwersalny.