VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Montoya kontuzjowany

Karol Kotlarz, 16.08.2017; 14:16

Raport medyczny

Martin Montoya nie zagra w pierwszym meczu ligowym Valencii w nowym sezonie. Obrońca doznał urazu uda na środowym treningu i jego występ z Las Palmas jest wykluczony.

Po przeprowadzonych badaniach medycznych stwierdzono, że Montoya naciągnął mięsień w tylnej części prawego uda, o czym poinformował klub w oficjalnym komunikacie. Kontuzja uniemożliwia występ hiszpańskiego obrońcy w otwierającym ligowe zmagania meczu z Las Palmas. Przewiduje się, że Montoya wróci na mecz drugiej kolejki ligowej z Realem Madryt.

Miejsce na prawej stronie defensywy zajmie zatem ktoś z dwójki: Joao Cancelo – Nacho Vidal. W związku z tym, że Marcelino ustawia Portugalczyka częściej na prawym skrzydle, można przypuszczać, że szansę gry otrzyma były gracz Mestallety, włączony przez trenera do pierwszej drużyny na nowy sezon.

Kontuzję nadal leczy Nani, który na jednym z przedsezonowych treningów doznał urazu kolana. Portugalczyk miał wrócić na mecz o Trofeo Naranja, jednak przymusowa przerwa uległa przedłużeniu.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. Y4rooo16.08.2017; 17:09
Jak Cancelo sprzedamy... Srednio sie zapowiadaja pierwsze 3 kolejki dla nas. Nie ma transferow, kontuzje. Oby to nie byl trojkat bermudzki.