VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Porozumienie w sprawie Murillo coraz bliżej

Bartłomiej Płonka, 03.08.2017; 00:03

Transfer obrońcy bardzo blisko

Jeison Murillo niebawem powinien przenieść się na Mestalla. Wszystko wskazuje na to, że Valencia ostatecznie osiągnie porozumienie z Interem i Kolumbijczyk podpisze kontakt z Los Ches.

O zainteresowaniu Valencii obrońcą Interu pisaliśmy w weekend. Podczas ostatnich kilku godzin miało dojść do dużego kroku w sprawie porozumienia z mediolańskim klubem i przenosiny Murillo stały się coraz bardziej realne. Kolumbijczyk także spotkał się z włodarzami Interu i miał wyrazić chęci do odejścia.

Osiemnastokrotni mistrzowie Włoch chcieli, by Valencia zapłaciła za gracza 15 mln €, jednak koniec końców kwota transferu ma oscylować wokół 12-13 mln €. Najpierw jednak trzeba poczekać na oficjalne potwierdzenie odejścia Álvaro Negredo do Beşiktaşu, bowiem to właśnie przenosiny Hiszpana do Turcji umożliwią Valencii kolejne działania na rynku.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE
1. grasiak03.08.2017; 05:17
grasiakWszystko ładnie pięknie. Ale czy nie zabraliście czasami Interowi dziesięciu mistrzostw?
2. Y4rooo03.08.2017; 14:53
Y4rooograsiak o czym Ty piszesz bo nie mogę skumać.

No transfer poniżej 15mln za niego to super cena tym bardziej, że zna już środowisko hiszpańskie. Oby był drugim Otamendim. Dzięki niemu tak naprawdę mieliśmy świetne wyniki w obronie i awans do LM.