VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Odpowiedź Valencii ws. wypowiedzi Suso

Karol Kotlarz, 11.01.2017; 15:44

Stanowisko klubu

Nie milkną echa wypowiedzi Jesúsa Garcíi Pitarcha, byłego już dyrektora sportowego Valencii, który w dość odważnych słowach skrytykował sytuację w klubie. Oficjalny komunikat w tej sprawie wystosowały władze Los Ches.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Zdecydowanie odrzucamy niestosowne opinie wygłoszone przez Jesúsa Garcíę Pitarcha, zarówno w odniesieniu do czasu kiedy był dyrektorem sportowym, jak i fałszywe oskarżenia wobec pracowników klubu. Podczas kiedy pracował w klubie był czołową osobą w pełni odpowiedzialną za decyzje sportowe i nigdy otwarcie nie okazywał, by z czymś się nie zgadzał, nawet w najmniejszym stopniu.

Z drugiej strony, to akt ogromnej nieodpowiedzialności , wskazując niesłusznie jednego z pracowników klubu, pomimo decyzji klubu w sprawie Grada Joven na początku sezonu; ta nieodpowiedzialność jest aktem, który może zagrozić ich osobistemu bezpieczeństwu. Decyzja ta została podjęta przez klub i zatwierdzona przez zarząd.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. LimaK11.01.2017; 16:27
Jeszcze raz - Burdel!
2. Vicente7311.01.2017; 17:06
Vicente73SRALI MUCHY BĘDZIE WIOSNA...

W tym krótkim, beznadziejnie nijakim i gówno mówiącym oświadczeniu władz (bodajby ich matka nigdy nie urodziła) klubu, mamy poruszone dwa wątki:
1. Pitarch nigdy nie był w klubie "czołową osobą w pełni odpowiedzialną za decyzje sportowe", bo najzwyczajniej w świecie WSZYSTKIM w sposób nieudolny zarządza banda klakierów Lima.
2. Pitarch "nigdy otwarcie nie okazywał, by z czymś się nie zgadzał, nawet w najmniejszym stopniu", bo najzwyczajniej Suso nie miał jaj i również był w jakimś stopniu przydupasem tego szkodnika Lima.

Sorry, ale mnie nasuwa się jedno spostrzeżenie wobec wszystkich niemal: zarządców klubu, sztabu trenersko-medycznego i piłkarzy: srał ich pies.
3. Cirian11.01.2017; 17:41
CirianCo za brednie! Jak nie okazywal, skoro juz wczesniej skladal dymisję, która nie została przyjęta...?