VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Dymisja Suso

Karol Kotlarz, 07.01.2017; 20:20

Komunikat klubu

Jesús García Pitarch podał się do dymisji, a władze klubu zdecydowały się ją przyjąć. Obowiązki dyrektora sportowego Valencii przejmie dyrektor walenckiej Akademii, José Ramón Alesanco.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

  1. Jesús García Pitarch złożył nieodwołalną dymisję z funkcji dyrektora sportowego.

  2. Obecny dyrektor Akademii, José Ramón Alesanco, tymczasowo przejmie jego obowiązki.

  3. Jego natychmiastowym zadaniem będzie kontynuowanie pracy nad zimowym okienkiem transferowym oraz praca nad wszystkim związanym z pierwszym zespołem we współpracy z trenerem Voro Gonzálezem.

Były już dyrektor sportowy Valencii decyzję o nieodwołalnej dymisji miał zakomunikować Peterowi Limowi, Lay Hoon Chan oraz Anilowi Murthy’emu. Suso nie podał szczegółów swojej decyzji. Dymisja Pitarcha jest drugą w ostatnim czasie w Valencii — 30. grudnia o swoim odejściu poinformował Cesare Prandelli. Dymisję składał wówczas i Suso, jednak ta nie została przyjęta przez prezydent klubu, Lay Hoon Chan.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (13)

KOMENTARZE
1. LimaK07.01.2017; 20:22
Zaczęła się ewakuacja z "tonącego okrętu"...
2. KilyVCF07.01.2017; 20:29
KilyVCFW końcu ten nieudacznik przestanie wkurzać.

Lay Hoon: Dziękuję Suso za wspaniałą pracę na rzecz klubu. Drzwi VCF zawsze będą dla niego otwarte. Chętnie widziałabym go w radzie nadzorczej Meriton
3. Cezzi07.01.2017; 20:53
CezziDobre wiadomości na koniec dnia. :)
4. fox.07.01.2017; 21:33
fox.totalny młyn...
5. siarka00707.01.2017; 21:54
Nie mogli się z Prandellim spakować przed świętami tylko musieli zrobić to w takim sposób, że wpływa to na nasze ruchy na rynku? Mikel stracony, Evra niewiadomą, Maksimovicia już chce Juve, Parejo nie sprzedany i będzie o to trudno... Mam naprawdę wielką nadzieję, że Voro nie będzie się bał i zaznaczy swoją pozycję jak Cesare (choć mam nadzieję, że bardziej konsekwentnie).

To co, została jeszcze Lay Hoon - jeśli nareszcie do głosu dojdą ludzie, dla których piłka nożna jest pasją i potrafią się obracać w tym biznesie to być może skończą się problemy tego klubu. Z drugiej strony mam dziwne przeczucie, że Lim znowu postawi na pokraki. A szkoda, bo teraz jest idealny moment na wybór kompetentnych ludzi i dźwignięcie się do końca tego i tak straconego sezonu.

Nie płaczę ani po odejściu Prandellego, ani Pitarcha. Gorzej, że w tym klubie dzieją się takie rzeczy, że nie mam pewności czy aby na pewno ich następcy będą lepsi...
6. Dzidek07.01.2017; 23:12
DzidekChronologicznie (muszę sobie ułożyć, żeby nie wypuszczać powietrza nosem nadaremno; poprawcie proszę, jeśli gdzieś coś jest nie tak):
- Prandelli chce transferów, Lim mówi w grudniu "OK OK, dostaniesz"
- transferów brak, Prandelli ma już dość
- Pitarch: "jeśli Ty odchodzisz, to ja też"
- Prandelli odchodzi, Pitarch nie: "zatrzymała mnie LHC"
- Pitarch: "Prandelli uciekł, tak się nie robi"
- Tydzień później Pitarch odchodzi po raz drugi

Kabaret.
7. klebcio08.01.2017; 00:55
klebcioPozostaje pytanie: czy zatrudnią kogoś kompetentnego na jego miejsce?
8. Nevan08.01.2017; 10:22
Nevan@Dzidek — w międzyczasie Suso zaczął pracować nad tymi transferami, przez brak których odszedł Prandelli. Kuriozum.
9. pedro908.01.2017; 11:45
Niezły kabaret, istny cyrk.
Można wiele zarzucić Pitarchowi, ale musi coś być na rzeczy skoro w tak gorącej sytuacji człowiek który pracuje nad transferami odchodzi. Prawdopodobnie jest - w zasadzie był - osamotniony i nie znajdował poparcia ze strony Layhoon/Lima. Podobnie jak Prandelli. Zamiast kuć żelazo póki gorące w VCF proces decyzyjny jest b.długi. To co załatwi Pitarch musi być zatwierdzone przez Lima, a ten prawdopodobnie musi sprawy przekonsultować jeszcze z Mendesem, Mourinho i innymi. Najlepiej żeby dyrektorem sportowym został formalnie Mendes.
Pewnie Pitarch miał tego dosyć i odszedł. Jednak najlepiej byłoby gdyby Lima sobie poszedł.
VCF wygląda jak klub-dwór: jaśnie pan Lim, wokół wąskie grono wiernych mu "przyjaciół", a pozostali to kmiotki do czarnej roboty.
Nic dobrego z tego nie wyjdzie.
10. wotek2108.01.2017; 11:54
wotek21Jego dymisję należy rozważać jako fiasko w ściągnięciu Zazy i Evry, czy nie ma to znaczenia? Jeśli tak, to mamy niezły burdel na kółkach. Skoro wysyłają go na negocjajce żeby nie zezwolic na transfer? Nie wiem, ale na jego miejscu też bym chyba rzucił papierem.
Poza tym nie rozumiem czemu wszystkim on nie pasuje/pasował? Mangala,Garay,Suarez to dobrzy grajkowie przynajmniej maja niezłe CV. Nie jest winą dyrektora sportowego że nie grają.. Tak sobie myślę.
11. Fate08.01.2017; 14:18
FateZaraz do dymisji podawać się będą również piłkarze.
12. pedro908.01.2017; 18:18
Pitarch dopiął transfery Zazy, Evry i Maksimovicia. Był bliski pozyskania Obi Mikela. Do tej pory nie dostał jednak zgody Lima.
Wobec braku ostatecznej decyzji Mikel wybrał Chiny. Obserwując niewyobrażalny chaos organizacyjny w VCF pozostali mogą się rozmyślić. A jeśli nie będzie wzmocnień spadek do Segunda będzie nieunikniony.
W takich okolicznościach trudno sobie wyobrazić, żeby drużyna zaczęła wygrywać. Jeśli mimo wszystko jutro wygramy z Osasuną będzie to dla mnie ogromna niespodzianka.
13. fixgame09.01.2017; 05:06
http://krolestwosportu24.blogspot.com/ Wczorajszy kupon z kursem 29 trafiony i skan na blogu! codziennie trafiają kupony z tak wysokimi kursami! polecam ich bo sam gram z nimi od 4 dni! na dzis maja kolejny kupon!