VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

PILNE: Prandelli złożył dymisję (Aktualizacja!)

Bartłomiej Płonka | Karol Kotlarz, 30.12.2016; 17:09

Włoch chce odejść z klubu

Cesare Prandelli chce odejść z Valencii. Po piątkowych zajęciach z zespołem Włoch złożył dymisję.

Składając rezygnację Prandelli stwierdził, że nie ma wystarczająco dużego zaufania wśród ludzi zarządzających klubem. Peter Lim miał obiecać trenerowi transfery 4-5 zawodników i nie dotrzymał słowa. Ponadto pomiędzy Cesare a Suso Pitarchem od kilku tygodni miał miejsce konflikt, który regularnie rósł.

Według niepotwierdzonych informacji drużynę do końca sezonu może poprowadzić Voro. Z kolei dziennikarze Deporte Valenciano wymieniają obecnego trenera Mestallety, Curro Torresa, jako potencjalnego następcę Prandellego.

Radio Esport: Jutro odbędzie się konferencja prasowa z udziałem członka zarządu Valencii, Anila Murthy'ego. Na konferencji mają być wyjaśnione okoliczności dymisji Cesare Prandellego.

Więcej wkrótce, na bieżąco będziemy informowali o wydarzeniach z klubu.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE
1. Vanisz30.12.2016; 17:15
VaniszWolałbym żeby Peter Lim podał się do dymisji.
2. siarka00730.12.2016; 17:20
Psy szczekają, karawana Lima jedzie dalej.

Nie wiem jak się odnieść do fragmentu o nie spełnieniu obietnic transferowych, skoro okienko nawet nie zostało otwarte - może od razu został poinformowany o tym, że nie on tu rządzi, chociaż to dziwne, skoro dostał na wszystko przyzwolenie. Na razie nie chcę nikogo oceniać (ani zostawienia przez Prandellego klubu w kluczowym momencie po zrobieniu tu, co by nie mówić, rozpiździeju ani tego czy Lim faktycznie nie planował się wywiązać z obietnic), więc po prostu poczekam na konferencję.

To jest moment, w którym pierwszy raz od czasów Koemana wierzę w spadek.

Pytanie: kto teraz? Juande Ramos?
3. 19Piter9730.12.2016; 17:31
19Piter97Ten okręt tonie , segunda coraz bliżej :/...
4. Vicente7330.12.2016; 17:56
Vicente73To się wszystko kupy nie trzyma... To nie spóźniony fake??? Nie wierzę, dopóki nie zobaczę Prandellego na konferencji prasowej.
5. asax30.12.2016; 18:02
jutro konferencja
6. wotek2130.12.2016; 18:03
wotek21Jeśli to prawda to sam już nie wiem.

Chyba zamknę oczy o otworzę dopiero na koniec sezonu...

Prandelli nie porywał mnie, może poza konferencją. Ale jeśli faktycznie se ospuścił to ręce opadają..

Miałem nadzieję ze nowy rok, nowy start a tu nowy rozpizdziej!
7. Vicente7330.12.2016; 18:11
Vicente73Dajcie już tego Voro i niech dociągnie do końca sezonu... Choć, gdyby tak spojrzeć na kilku ostatnich trenerów, to on jest najlepszym z nich, bezapelacyjnie, więc może klub powinien przestać traktować go jako strażaka i zostawili go na stołku nieco dłużej, na próbę. Mam wrażenie jednak, że i on z czasem ugiąłby się pod presją tej bandy zidiociałych, leniwych, rozkapryszonych kopaczy-najemników...

Możecie mnie zbanować na wieki wieków, ale serdecznie pierdolę Lima z jego przydupasem Mendesem (a może jest wręcz odwrotnie?), Suso, i całą tę bandę nieudaczników na boisku... Ten klub teraz to nie moja Valencia, jaką była przez bez mała 15 lat...
8. siarka00730.12.2016; 18:35
@Vicente73:

Problem z Voro jest taki, że on nie chce być trenerem na stałe, co wielokrotnie powtarzał. Poza tym mam dziwną pewność, że to tylko bańka, która prysłaby, gdyby dostał zespół na dłużej - a szkoda by było mu psuć naprawdę świetne statystyki. Co innego gdyby sam chciał przejąć ekipę - to już zupełnie inna sprawa, i tak nie mamy niczego do stracenia. Poza spadkiem.

To niesamowite jak można wydać ponad 200 milionów na transfery i skończyć drżąc o utrzymanie, bez środków na wzmocnienia, z kilkoma najemnikami, których obecnie przyszłość jest niejasna i być może zostaną w klubie, bez pieniędzy dla porządnego trenera, bez niczego, co przyciągnęłyby kogokolwiek poważnego do tego zespołu.

Kilka dni temu na społecznościówkach Los Ches pojawił się herb Valencii na czerwonym tle - czerwień w Azji kojarzona jest ze szczęściem na nowy rok. Niestety również Azja jest miejscem przede wszystkim czynów i ciężkiej pracy, którą temu szczęściu się pomaga.

Może warto, aby klub poszukał azjatyckiej inspiracji również na tym polu. A może przede wszystkim.