VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Koniec sezonu dla Czeryszewa

Bartłomiej Płonka, 04.05.2016; 15:22

Co dalej z Rosjaninem?

Dienis Czeryszew rozegrał tylko kilkanaście minut w spotkaniu z Villarreal, w trakcie których odnowiła mu się kontuzja. Oznacza to, że sezon dla skrzydłowego już się skończył.

Po kilku tygodniach przerwy Czeryszew wrócił na boisko w niedzielnym mecz z Villarreal wchodząc z ławki. Rosjanin szybko jednak musiał je opuścić — po nieco ponad dwudziestu minutach gry odnowił mu się uraz mięśnia uda lewej nogi skrzydłowego. Jak się okazuje, kontuzja wyklucza Rosjanina z gry do końca sezonu.

Możliwe, że minuty rozegrane przeciwko Vilarreal były ostatnimi dla Dienisa w barwach Valencii. Po sezonie kończy się okres wypożyczenia zawodnika z Realu Madryt. Valencia podobno rozważa definitywne wykupienie piłkarza, ale „Królewscy” chcieliby za swojego zawodnika aż około 20 mln €.

Kategoria: Raporty Medyczne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE
1. LimaK04.05.2016; 16:57
Ciekawe czy Valencia go wykupi...
2. szogun04.05.2016; 18:39
Nie dla tego transferu. Jeszcze Real zagwarantuje sobie klauzulę odkupu za 25 i będzie beka.
3. chiefer04.05.2016; 22:32
chieferZa 15mln + zmienne można by go skubnąć. Przydał by się. Z Miną, Bakkalim i Rodrigo robił by niezły młynek na skrzydłach ofensywy.
4. KilyVCF05.05.2016; 03:09
KilyVCFNie przesadzajmy, za tyle można mieć Nolito.
Znamienne jednak i smutne że Dienis przychodzi do Valencii i z miejsca staje się najlepszym jej piłkarzem po przybyciu, chyba sam Rosjanin zdziwił się w co w depnął.
Niemniej został dobrze przyjęty, zespół zadedykował mu wygraną na CN i w sumie średnia z jego występów jest na tle innych dobra, ale prawdopodobnie tak by było także z wieloma innymi, nasi gracze byli już tak zdołowani własna cienizną że łatwo zrobić różnicę. Za 20 baniek raczej nie, chociaż on może być tyle wart niebawem.
Niech Real przestanie nas doić. Kontrakt Dienisa kończy się za rok. Najlepiej utrzymywać z nim dobre relacje i sięgnąć po niego za darmo jeśli będzie dostępny.