Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 06.04.2016; 13:18

Co słychać u cedidos?

Trzech z siedmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniach w innych zespołach pojawiło się na murawie w drugiej połowie marca. Bramkę dla Recife zdobył Vinícius Araújo. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Bramkarze

Yoel Rodriguez (Rayo Vallecano) — mecz z Granadą (2:2) bramkarz obserwował z perspektywy ławki rezerwowych.

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — poza kadrą na mecz z Rayo Vallecano.

Lucas Orban (Levante) — spotkanie z Deportivo obrońca spędził na ławce rezerwowych.

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — Argentyńczyk pojawił się w 66. minucie spotkania z Levante. Fede oddał jeden groźny strzał na bramkę rywali, jednak nie zdołał umieścić piłki w siatce. Mecz zakończył się wygraną Deportivo 2:1.

Robert Ibáñez (Granada) — całe spotkanie z Rayo (2:2) skrzydłowy przesiedział na ławce rezerwowych.

Rodrigo De Paul (Racing) — 90 minut Argentyńczyka w spotkaniu z Deportivo Cali (2:2) w ramach Copa Libertadores. Drużyna De Paula grała również mecz ligowy z Atlético Rafaela (wygrana 6:3), jednak w tym spotkaniu Argentyńczyk nie pojawił się na boisku.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Recife) — napastnik zdobył bramkę dla Recife w meczu z Botafogo, wygranym 3:1. Ponadto na jego koncie znalazła się żółta kartka. Brazylijczyk rozegrał również całe spotkanie przeciwko Clube de Regatas. Araújo nie wpisał się na listę strzelców, a jego zespół poniósł porażkę 1:2. Oba mecze zostały rozegrane w ramach Copa do Nordeste.

Zobacz bramkę Araújo (od 0:55):

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (0)