Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 06.03.2016; 11:38

Jedynie dwóch z siedmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniach pojawiło się na murawie w drugiej połowie lutego. Szczególnie wyróżnił się Rodrigo De Paul, który zdobył bramkę dla Racingu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Bramkarze

Yoel Rodriguez (Rayo Vallecano) — Hiszpan nie może przebić się do podstawowego składu Rayo, przesiadując ciągle na ławce rezerwowych. Z tej perspektywy oglądał spotkania z Sevillą i Realem Betis, oba zakończone podziałem punktów (2:2).

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — poza kadrą meczową w spotkaniach z Valencią (na mocy umowy wypożyczenia) oraz Deportivo.

Lucas Orban (Levante) — w drugiej połowie lutego Argentyńczyk dwukrotnie był poza kadrą meczową Levante. Pod jego nieobecność drużyna z Walencji pokonała Getafe 3:0 i przegrała 0:3 z Villarreal.

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — Argentyńczyk pojawił się w 78. minucie spotkania z Espanyolem, lecz nie zdołał wpłynąć na zmianę rezultatu. Deportivo odniosło porażkę 0:1. W kolejnym meczu, z Granadą, Fede nie wybiegł na boisko.

Robert Ibáñez (Granada) — poza kadrą meczową w spotkaniach z Valencią (na mocy umowy wypożyczenia) oraz Deportivo.

Rodrigo De Paul (Racing) — w drugiej połowie lutego Argentyńczyk zdołał zagrać aż w czterech spotkaniach, dwukrotnie zaczynając w pierwszym składzie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje jego postawa z meczu przeciwko Bolivar w ramach Copa Libertadores, kiedy to wpisał się na listę strzelców, a jego zespół odniósł przekonujące zwycięstwo 4:1.